Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Strona głównaZespółAgnieszka Kołtuniak

Agnieszka Kołtuniak

Psycholog, Psychoterapeuta, Life & Business Coach

Zapraszam osoby dorosłe z trudnościami natury psychicznej – emocjonalnej, relacyjnej, społecznej i zawodowej.

 

Posiadam doświadczenie pracy z osobami z diagnozą psychiatryczną, w tym po kryzysie psychotycznym, zaburzeniami osobowości oraz zaburzeniami lękowo-depresyjnymi, afektywnymi (np. ChAD), pracuję również z dorosłymi osobami z ADHD/ASD.

 

Jesteś w kryzysie lub masz diagnozę i nie wiesz co teraz?

 

  • Przyjdź na pierwszą konsultację, by zobaczyć jak się czujesz w kontakcie ze mną i czy jesteś gotowy na podjęcie drogi swojego leczenia i rozwoju.
  • Podczas tej konsultacji określimy główne kierunki do dalszej pracy i zaproponuję rodzaj wsparcia. Jeśli zdecydujesz się na terapię – w trakcie konsultacji wstępnych (3-5 sesji) ustalimy wspólnie kontrakt terapeutyczny (określamy cele i sposób pracy).
  • Być może potrzebujesz po prostu pojedynczej konsultacji lub w trakcie tych kilku godzin otrzymasz wystarczającą dla Ciebie na ten moment pomoc.
  • W przypadku podjęcia psychoterapii krótkoterminowej, oferuję pracę w okresie 3-6 mies.

 

Zapraszam osoby gotowe do podjęcia głębszej pracy długoterminowej.

 

  • Pracuję również z osobami duchownymi i konsekrowanymi.
  • Parom oferuję pracę krótkoterminową nad relacją/konfliktem/problemem w postaci sesji coachingowych od 5 do 10 spotkań – zakończoną znalezieniem rozwiązań bądź dalszych wskazań.

 

Moją pracę poddaję regularnej superwizji. Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym zawodu. Możesz u mnie liczyć na dyskrecję, szacunek, otwartość i empatię.

 

O MNIE

 

Jestem magistrem psychologii UKSW, psychoterapeutą Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich (członek  Polskiej Rady Psychoterapii) w trakcie szkolenia do certyfikatu 4-letniego studium psychoterapii integracyjnej.

 

/Główne modalności integrowane w tym podejściu, zgodnym z antropologią chrześcijańską, to podejście psychodynamiczne, poznawczo-behawioralne, przy wykorzystaniu dorobku szkół doświadczeniowo-humanistycznych, systemowej terapii rodzin oraz innych nurtów naukowo udowodnionych./

 

Ukończyłam Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Instytucie Psychologii Zdrowia oraz kurs Logoterapii (Institute of Biofeedback and Noo-psychosomatic). Brałam udział w licznych szkoleniach i warsztatach (m.in. dotyczących terapii on-line, pracy w nurtach psychoterapii CBT, Gestalt, ISTDP, ACT, kurs I stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania) i nadal rozwijam swoje kompetencje.

 

Aktualnie uczestniczę w Szkole Psychoterapii Psychoz (specjalistyczne szkolenie atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne). Jestem coachem International Coaching Community oraz konsultantem narzędzia psychometrycznego do badania kompetencji  DISC D3 firmy PeopleKeys®.