Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Aneta Peroń

Psycholog, Diagnosta, Terapeuta, Neuropsycholog

Jestem psychologiem, diagnostą, terapeutą i pedagogiem. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS oraz pedagogikę przedszkolną, wczesnoszkolną i rewalidacyjną na Uniwersytecie UKSW w Warszawie.

 

Posiadam doświadczenie i uprawnienia do wykonywania badań z zakresu neuropsychologii. Badam i prowadzę terapię m.in. zaburzeń procesów poznawczych (percepcji, uwagi, pamięci) czy zaburzeń funkcji wykonawczych, otępiennych.

 

Jestem diagnostą z uprawnieniami do przeprowadzania wielu testów i badań m.in. autyzmu, ADHD, inteligencji, dysleksji/dysgrafii/dysortografii, depresji, struktury i cech osobowości.

 

 

Swoją pracę zawodową poświęcam dzieciom w wieku od pierwszego roku życia oraz młodzieży i dorosłym.

 

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z podopiecznymi z różnymi zaburzeniami m. in.:

 • spektrum autyzmu,
 • zespołem Downa,
 • afazją,
 • mutyzmem wybiórczym,
 • mózgowym porażeniem dziecięcym.

 

Wspieram w prawidłowym rozwoju:

 • procesów poznawczych (uwaga, pamięć, regulowanie zachowania),
 • sfery emocjonalnej.

 

Pomagam oswoić lęk i inne trudności (np. wizyta u lekarza, stresujące wydarzenia życiowe), a także skupiam się na mocnych kompetencjach klienta.

 

Wspieram rodziców w procesie terapeutycznym, udzielam konsultacji specjalistycznych oraz wychowawczych i pomagam radzić sobie z trudnymi emocjami i stresem.

 

Jestem certyfikowanym diagnostą Skali Inteligencji Stanford-Binet oraz badania przesiewowego M-CHAT. Uczestniczę w procesie diagnostycznym autyzmu oraz przeprowadzam różne testy i badania w tym badanie gotowości szkolnej.

 

Doświadczenie kliniczne zdobyłam u jednych z najlepszych specjalistów w dziedzinie zaburzeń neurorozwojowych w Polsce w Centrum terapii Sotis.

 

Dlaczego ja?

 

 • Do każdego podchodzę indywidualnie – każdy z nas ma inną osobowość i potrzeby, dlatego też moje wsparcie jest ukierunkowane na konkretnego klienta.
 • W moim gabinecie zawsze panuje ciepła atmosfera, jestem pełna zrozumienia dla każdej sytuacji, a metody pracy dobieram adekwatnie do potrzeb pacjenta.
 • Jestem profesjonalistką – ukończyłam odpowiednie kursy i szkolenia, mam wieloletnie doświadczenie praktyczne i cały czas poszerzam swoją wiedzę, aby moja pomoc była jak najbardziej zgodna z obecnymi standardami i jak najlepiej służyła drugiemu człowiekowi.
 • Praca jest dla mnie pasją, misją i przywilejem.

 

Zapraszam na spotkania stacjonarne w gabinecie oraz w trybie online. Umów się na wizytę za pomocą kalendarza online, mailowo lub kontaktując się z nami telefonicznie.