Poniedziałek - Niedziela, od 8:00 do 21:00
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro
501 775 717Wyślij zapytanieUmów wizytę

Elwira Wójcik

Nazywam się Elwira Wójcik i jestem absolwentką psychologii stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pracuję z dziećmi i młodzieżą do 18 r.ż. Doświadczenie zawodowe miałam okazję zdobywać na oddziale psychiatrii w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie, w sądzie w ramach współpracy z I Opiniodawczym Zespołem Sądowych Specjalistów, a także w Szkole Podstawowej oraz jako opiekun na koloniach i obozach. Moje zainteresowania obejmują zaburzenia rozwojowe dziecka, uzależnienia, depresję, zaburzenia lękowe oraz zaburzenia odżywiania. Oferuję również wsparcie w aspektach wychowawczych dziecka. Niosę pomoc w przypadku problemów z agresją oraz trudnymi relacjami rówieśniczymi. Współpracuję zarówno z młodszym Pacjentem, jak i z rodzicami.

Dlaczego warto skorzystać z mojego wsparcia?

  • W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem do Pacjenta; stawiam na pełne zrozumienie i dobranie odpowiednich technik do potrzeb.
  • Zależy mi na relacji terapeutycznej opartej na zaufaniu oraz poczuciu bezpieczeństwa.
  • Jestem osobą otwartą, empatyczną oraz cierpliwą.
  • Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.
  • Stawiam na ciągłe poszerzanie swojej wiedzy oraz kompetencji.

Jeżeli zależy Ci na zrozumieniu, zaufaniu i dyskrecji – zapraszam do współpracy ze mną. Aby umówić się na wizytę zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą kalendarza online.