Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Strona głównaZespółJarosław Gorczyca

Jarosław Gorczyca

Psycholog, Terapeuta par, Terapeuta rodzin, Life Coach, Mediator

Nazywam się Jarosław Gorczyca.

 

Otaczający nas świat stawia przed nami coraz to trudniejsze wyzwania. W pogoni życia zdarza nam się zapominać, że powinniśmy zadbać o zaspakajanie swoich potrzeb. Tracimy wiarę w to, że możemy sprostać temu czego nasze otoczenie, i to bliższe i to dalsze, od nas wymaga. W to, że nasze życie może być lepsze.

 

A może takim być!

 

Ja pomagam tę wiarę przywrócić i znaleźć siły, aby poradzić sobie z tym co nam sprawia trudność.

 

Od ponad dekady wspieram Klientów w procesie znajdowania rozwiązań sytuacji, które sprawiają im trudności. Pomagam w zrozumieniu źródła problemów, które stoją na ich drodze do zdrowego funkcjonowania. Towarzyszę w procesie zmiany i podejmowania trudnych decyzji.

 

Jestem psychologiem z dużym doświadczeniem, także życiowym – mam 57 lat. Jestem tatą trzech Synów (31, 27 i 9 lat) i dziadkiem jednej Wnuczki (1 rok).

 

Pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Biorę udział w szkoleniach, aby zdobywać kolejne stopnie rozwoju w ramach pracy tą metodą. Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą (15+), parami i rodzinami.

 

Jestem też Mediatorem z bogatą, prawie dwunastoletnią praktyką w pomocy przy rozwiazywania konfliktów. Obecnie pracuję bardzo skuteczną metodą Kręgów Naprawczych®, które są narzędziem wdrażania idei sprawiedliwości naprawczej, odbudowującej relacje. Naprawienie tych relacji daje możliwość współżycia obok siebie, w rodzinie czy innej społeczności np. w pracy czy w szkole, oraz w innych sytuacjach, związanych z różnymi obszarami ludzkiego życia

 

W 2011 roku uzyskałem tytuł magistra psychologii na Uniwersytecie SWPS. A rok wcześniej  brałem udział w Coaching Clinic® Licensing Program, akredytowanym przez ICF (International Coach Federation). Będąc w roli coacha towarzyszę osobom, które zdecydują się na ten proces, skłaniając je do refleksji i inspirując do maksymalizacji potencjału. Dzięki temu Klient może zrealizować wymarzone cele w ważnych obszarach życia, takich jak zdrowie, relacje czy rozwój osobisty i zawodowy.

 

Dlaczego to właśnie mnie warto obdarzyć zaufaniem i podjąć współpracę ze mną?

 

  • Kieruję się przede wszystkim dobrem Klientów. To Ty jesteś dla mnie ważny/ważna.
  • Zagwarantuję Ci dyskrecje i poufność.
  • Będziesz mieć poczucie, że zostałeś/zostałaś w pełni wysłuchany/wysłuchana.
  • Będę robił wszystko co potrafię, aby poznać Ciebie i Twój świat, by nieść Ci pomoc.
  • Zadbam o przyjazną atmosferę, w której poczujesz się bezpiecznie.
  • Terapia i inna forma pomocy Tobie i Twoim bliskim, będzie trwała dokładnie tyle czasu ile tego będziesz potrzebował/potrzebowała lub będziecie potrzebowali.

 

Zapewniam pomoc psychologiczną pacjentom z Warszawy i okolic oraz pomoc psychologiczną online dla pacjentów z całej Polski.

 

Na wizytę możesz się umówić telefonicznie, mailowo lub za pomocą kalendarza on-line.