Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Strona głównaZespółKarolina Chęć-Gromada

Karolina Chęć-Gromada

Psycholog, Terapeuta, Dietetyk kliniczny, Psychodietetyk

Nazywam się Karolina Chęć-Gromada. Z wykształcenia jestem psychologiem i dietetykiem klinicznym. Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej oraz Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Pracuję z nastolatkami powyżej 12 roku życia oraz osobami dorosłymi.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy w: Specjalistycznej Poradni Rodzinnej działającej przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie a także w prywatnych Poradniach Psychologicznych i Przedszkolu Publicznym.

 

W pracy terapeutycznej wykorzystuję metody nurtu poznawczo-behawioralnego, który cechuje się potwierdzoną badaniami wysoką skutecznością w leczeniu. Systematycznie poszerzam swoja wiedzę i kompetencje biorąc udział w szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej i psychodietetycznej.

 

Z kim pracuję?

Pomagam młodzieży w trudnościach związanych z regulacją emocji, poczuciem własnej wartości, samoakceptacją, problemami szkolnymi, samookaleczaniem, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami lękowymi.

 

Pomagam dorosłym, którzy nie radzą sobie z emocjami, ze stresem, doświadczają objawów zaburzeń odżywiania, depresyjnych, lękowych, mierzą się z trudnościami w relacjach lub z brakiem samoakceptacji i niską pewnością siebie.

 

Wspieram rodziców w jak najlepszym wychowywaniu swoich dzieci.

 

Dlaczego warto podjąć ze mną współpracę?

 • Dbam o to, by każdy klient czuł się wysłuchany i akceptowany, niezależnie od wieku
  i zgłaszanego problemu.
 • Szczególnie cenię zrozumienie, otwartość i zaangażowanie, nigdy nie oceniam.
 • Priorytetem jest dla mnie etyka zawodu i ściśle przestrzegam jej zasad nie zapominając
  o empatii.
 • Podczas terapii pracuję zarówno z dzieckiem, jak i rodzicem, co pozwala osiągnąć najlepsze efekty. Względem dzieci jestem otwarta i cierpliwa, a względem rodziców zawsze służę radą
  i wsparciem.
 • W pracy ponad wszystko cenię indywidualne podejście do każdego człowieka. W pierwszej kolejności zawsze staram się patrzeć na jego potrzeby i realne możliwości.
 • Pracuję pod stałą superwizją.

 

W zakresie psychodietetyki i dietetyki klinicznej, specjalizuję się w pracy z osobami, które zmagają się głównie z zaburzeniami odżywiania – anoreksją, bulimią, kompulsywnym jedzeniem oraz wybiórczością pokarmową (neofobia żywieniowa, ARFID). Dodatkowo, współpracuję z osobami, które na co dzień mierzą się z nadwagą, otyłością, nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi, chorobami dietozależnymi. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z dwóch dziedzin – psychologii i dietetyki, co przynosi najbardziej zadowalające i trwałe efekty.

 

Jeżeli zależy Ci na zrozumieniu, zaufaniu i efektywności – zapraszam do współpracy ze mną.

Aby umówić się na wizytę zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą kalendarza online.

Moje certyfikaty