Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Strona głównaZespółKatarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Psycholog, Terapeuta par, Terapeuta rodzin, Life & Business Coach

Witam serdecznie. Nazywam się Katarzyna Glinka. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim.

Po studiach wyjechałam do Nowego Jorku na trzyletnie podyplomowe studia aktorskie w The Actors Studio Drama School.

 

Brałam udział w tzw. „Warsztacie Snów’, który skupiał się na pracy z ciałem i głosem. Bazował na pracy Junga, w szczególności jego koncepcji marzeń sennych jak i archetypów ego i cienia.

Pierwsze doświadczenie, które utwierdziło mnie, które tematy są dla mnie szczególnie ważne, zdobyłam pracując w roku 2009 na rzecz Centrum Praw Kobiet. Jestem żywo zainteresowana pracą i pomocą na rzecz kobiet.

 

Z kolei podczas pobytu w Nowym Jorku związałam się z organizacją „Effective Arts” – współpracującej z wieloma podmiotami w USA, specjalizującymi się w transplantologii narządów – prowadząc treningi dla personelu medycznego (między innymi lekarzy i pielęgniarek) oraz osób pierwszego kontaktu z pacjentem. Nasza praca miała charakter warsztatowy i doświadczeniowy. Polegała na symulacjach zdarzeń, jakie mają miejsce w praktyce. Główny aspekt pracy polegał na pomocy osobom pracującym w tych instytucjach w odkrywaniu w sobie oporów i ograniczeń, które potencjalnie mogą stanowić przeszkodę w efektywnym wykonywaniu pracy.

 

Dlaczego warto podjąć ze mną współpracę?

 

  • Cechuje mnie indywidualne podejście do klienta. Dla mnie, diagnoza jest tylko początkiem, pod którym jest już tylko personalna i unikatowa historia każdego z nas.
  • Głęboko wierzę w pracę terapeutyczna, a moje 12-letnie doświadczenie mieszkania za granicą dało mi dość unikatową perspektywę na wiele spraw.
  • Mam ogromną empatię, otwartość oraz poczucie humoru, które według mnie, bywa niezbędne w przejściu niektórych trudnych momentów w życiu.
  • Pracuje z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz parami.
  • W zależności od potrzeb i dynamiki współpracy, dostosowuje swoje podejście.
  • Ukończone aktorstwo daje mi otwartość i pomysłowość. Świetnie sprawdza się też w pracy z problemami interpersonalnymi, nieśmiałości.
  • Bardzo mocno angażuję się w pracę, która jest dla mnie ogromną pasją.

 

Jeżeli zależy Ci na zrozumieniu, zaufaniu i dyskrecji – zapraszam do współpracy ze mną. Aby umówić się na wizytę zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą kalendarza online.

Do zobaczenia.