Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Strona głównaZespółKatarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Psycholog, Terapeuta par, Terapeuta rodzin

Witam serdecznie. Nazywam się Katarzyna Glinka. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim.

Po studiach wyjechałam do Nowego Jorku na trzyletnie podyplomowe studia aktorskie w The Actors Studio Drama School.

 

Brałam udział w tzw. „Warsztacie Snów’, który skupiał się na pracy z ciałem i głosem. Bazował na pracy Junga, w szczególności jego koncepcji marzeń sennych jak i archetypów ego i cienia.

Pierwsze doświadczenie, które utwierdziło mnie, które tematy są dla mnie szczególnie ważne, zdobyłam pracując w roku 2009 na rzecz Centrum Praw Kobiet. Jestem żywo zainteresowana pracą i pomocą na rzecz kobiet.

 

Z kolei podczas pobytu w Nowym Jorku związałam się z organizacją „Effective Arts” – współpracującej z wieloma podmiotami w USA, specjalizującymi się w transplantologii narządów – prowadząc treningi dla personelu medycznego (między innymi lekarzy i pielęgniarek) oraz osób pierwszego kontaktu z pacjentem. Nasza praca miała charakter warsztatowy i doświadczeniowy. Polegała na symulacjach zdarzeń, jakie mają miejsce w praktyce. Główny aspekt pracy polegał na pomocy osobom pracującym w tych instytucjach w odkrywaniu w sobie oporów i ograniczeń, które potencjalnie mogą stanowić przeszkodę w efektywnym wykonywaniu pracy.

 

Dlaczego warto podjąć ze mną współpracę?

 

  • Cechuje mnie indywidualne podejście do klienta. Dla mnie, diagnoza jest tylko początkiem, pod którym jest już tylko personalna i unikatowa historia każdego z nas.
  • Głęboko wierzę w pracę terapeutyczna, a moje 12-letnie doświadczenie mieszkania za granicą dało mi dość unikatową perspektywę na wiele spraw.
  • Mam ogromną empatię, otwartość oraz poczucie humoru, które według mnie, bywa niezbędne w przejściu niektórych trudnych momentów w życiu.
  • Pracuje z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz parami.
  • W zależności od potrzeb i dynamiki współpracy, dostosowuje swoje podejście.
  • Ukończone aktorstwo daje mi otwartość i pomysłowość. Świetnie sprawdza się też w pracy z problemami interpersonalnymi, nieśmiałości.
  • Bardzo mocno angażuję się w pracę, która jest dla mnie ogromną pasją.

 

Jeżeli zależy Ci na zrozumieniu, zaufaniu i dyskrecji – zapraszam do współpracy ze mną. Aby umówić się na wizytę zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą kalendarza online.

Do zobaczenia.