Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Psycholog Legionowo

Dlaczego my?

Spokój w Głowie to poradnia psychologiczna z placówkami w Wołominie i w Warszawie, w której pracują specjaliści z bogatym doświadczeniem w różnych obszarach psychologii. Oferujemy profesjonalną pomoc osobom w kryzysach życiowych, sytuacjach stresowych i różnych problemach psychologicznych.

Specjaliści, którym możesz zaufać

Założycielka poradni Monika Chrapińska-Krupa jest psychologiem i psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem. Jest znaną ekspertką w dziedzinie psychologii. Wystąpiła w wielu programach telewizyjnych i stale jest zapraszana przez wiele programów TV do komentowania, udzielania porad oraz opinii z zakresu psychologii.

 

W naszej poradni nie znajdziesz przypadkowych osób. Wszyscy specjaliści, którzy tu pracują, to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie. Chętnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, aby jak najlepiej realizować się w zawodzie i pomagać swoim pacjentom.

Dlaczego warto nam zaufać?

Spokój w głowie to miejsce, w którym będziesz w stanie przezwyciężyć swoje trudności lub poradzić sobie z nimi konstruktywnie. W naszej poradni:

 • znajdziesz doświadczonych specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego;
 • możesz liczyć na kompleksową pomoc wykwalifikowanej kadry;
 • skorzystasz m.in. z terapii rodzinnej, terapii par, konsultacji z neuropsychologiem, dietetykiem klinicznym, psychologiem dziecięcym, psychotraumatologiem, seksuologiem, mediatorem;
 • odnajdziesz spokój i zrozumienie;

Wysoka jakość

O wysokiej jakości naszych usług świadczą także pozytywne opinie pacjentów w znanych serwisach internetowych (Google, Znany Lekarz, Booksy). Zapoznaj się z nimi poniżej.

Opinie

5/521 opinii

Warszawa

Zobacz opinie
4,8/5153 opinie

Wołomin

Zobacz opinie
5,0/539 opinii

Zobacz opinie
4,96/51128 opinii

Zobacz opinie

Psycholog Legionowo – sprawdź jak możemy Ci pomóc?

Psycholog w Legionowie pomaga osobom indywidualnym, dorosłym i dzieciom, parom, małżeństwom i całym rodzinom przejść od myśli do działania. Naszą misją jest tworzenie podstaw do utrzymania zdrowia psychicznego, ratowanie związków, pomoc w wychodzeniu na prostą i zapewnianie ludziom wyższej jakości życia. Dla nas każda osoba i każde powierzone nam zadanie są wyjątkowe.

Psycholog Legionowo – kim jesteśmy?

„Spokój w głowie” to poradnia psychologiczna niedaleko Legionowa Moniki Chrapińskiej-Krupa, która jest psychologiem i psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem. Idea pomocy małym i dużym pacjentom zaowocowała otwarciem w Wołominie i Warszawie Białołęce niedaleko Legionowa miejsca przyjaznego każdemu, kto szuka pomocy psychologicznej.

W poradni pracują psychologowie, którzy w swej pracy wykorzystują metody z wyraźnym zakotwiczeniem w nauce i badaniach. „Spokój w głowie” to miejsce, które skupia specjalistów terapii rodzinnej, terapii par, neuropsychologów, psychodietetyków, dietetyków klinicznych, psychoterapeutów i psychologów dziecięcych, którzy zapewniają indywidualne podejście do pacjenta.

Psycholog Legionowo – zaufaj naszemu doświadczeniu!

Jeśli szukasz psychologa w Legionowie, to jesteśmy tu dla Ciebie. Stale pracujemy nad poszerzeniem wiedzy o interwencjach psychologicznych opartych na skutecznych terapiach i wykorzystujemy te zasoby do pracy z klientami. Przyjmujemy osoby prywatne, pary, rodziców z dziećmi, młodzież oraz całe rodziny, które szukają pomocy w zakresie doradztwa psychologicznego, dietetyki, psychotraumatologii i neuropsychologii. Szukasz psychoterapeuty w Legionowie? W poradni „Spokój w głowie” pracują ci, którzy mają doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie terapii par, mediacji rodzinnych oraz psychoterapii dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Psycholodzy w Legionowie dla dorosłych

Życie jest pełne wyzwań i z większością pewnie radzisz sobie sam. Jednak czasami zdarza się, że utkniesz w sieci kłopotliwych myśli, uczuć i zachowań. Na dłuższą metę może to prowadzić do pogorszenia Twojego samopoczucia. Wtedy korzystne może być szukanie pomocy psychologa w Legionowie, by móc uzyskać wsparcie w wydostaniu się z tego stanu i kontynuować szczęśliwe życie.

W naszej poradni praktykujemy skuteczne metody psychoterapii, które pomogą Ci żyć pełniej, bez zmartwień i niepokoju. Pomożemy Ci pokonać depresję i odzyskać radość życia oraz odnaleźć jego sens. Z nami możesz uzyskać pomoc w poprawie snu, lepiej radzić sobie ze stresem dzięki lepszej równowadze między pracą a regeneracją oraz nauczysz się dbać o swoje zdrowie psychiczne.

Psychoterapeuta z Legionowa pomoże Ci w trakcie krótszych rozmów konsultacyjnych online lub dłuższych spotkań w gabinecie. Oferujemy również wsparcie w problemach relacyjnych z dziećmi lub partnerami oraz pomoc w radzeniu sobie z kryzysami i przetwarzaniem traumy.

Psycholog z Legionowa wesprze Cię w:

 

 • odkrywaniu sensu życia, korzystania z niego w pełni, bez zmartwień i niepokoju;
 • odzyskaniu radości życia;
 • poprawie relacji z bliskimi;
 • walce z zaburzeniami snu;
 • zarządzaniu stresem;
 • radzeniu sobie z zaburzeniami odżywiania i chorobami psychicznymi;
 • zarządzaniu kryzysami i przetwarzaniu traumy.

Psychoterapia Legionowo – poradnictwo psychologiczne i leczenie chorób

Pracownicy poradni oferują poradnictwo i leczenie w formie psychoterapii, w tym głównie terapii poznawczo-behawioralnej (CBT) w celu odzyskiwania zdrowia psychicznego. Stosowane przez nas metody to sprawdzone i skuteczne sposoby leczenia chorób psychicznych, terapii zaburzeń osobowości i tworzenia trwałych zmian behawioralnych.

Oferujemy indywidualnie dostosowaną psychoterapię w Legionowie dla młodzieży i dorosłych, którzy zmagają się z:

Stosujemy różne podejścia psychoterapii w Legionowie, by każdy, kto do nas trafi, mógł uzyskać pomoc zarówno w trakcie krótkoterminowej, jak i intensywnej długoterminowej terapii.

Psycholog dziecięcy Legionowo – pomoc dla dzieci i młodzieży

Czy Twoje dziecko ma niezwykłe lęki, jest smutne lub przygnębione, ma problemy z relacjami z rówieśnikami, jest niespokojne lub sfrustrowane bardziej niż zwykle? Coraz częściej dzieci i młodzież cierpią na zaburzenia zachowania, choroby psychiczne, zaburzenia rozwojowe i tiki nerwowe. Najczęstszymi problemami, z którymi do psychologa dziecięcego w Legionowie trafiają mali pacjenci, są ADHD i depresja, które występują już u dzieci w wieku przedszkolnym. Częste są również zaburzenia lękowe, ze spektrum autyzmu oraz trudności adaptacyjne.

Problemy natury psychicznej w społeczeństwie stale się nasilają, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży, i niestety często są długotrwale nieleczone. Wraz z chorobą psychiczną pojawiają się trudności w radzeniu sobie ze szkołą, zadomowieniem się w życiu rówieśniczym, a później dorosłym. Psycholog dziecięcy w Legionowie specjalizuje się we wczesnych interwencjach dla dzieci i młodzieży, ponieważ ważne jest dla nas, by każdy otrzymał pomoc i leczenie na czas. Skorzystanie ze wsparcia psychologicznego na wczesnym etapie rozwoju zaburzenia w rozwoju lub choroby psychicznej u dziecka, daje dobre możliwości odwrócenia problemu i ogromne korzyści w dalszej perspektywie życiowej.

Pracujemy z zapewnieniem dbania o jakość procesów oceny, doradztwa i leczenia. Nasze wysiłki są dobrze zakorzenione w badaniach i dowodach naukowych oraz praktycznych. Jesteśmy pasjonatami zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży. Wierzymy, że im wcześniej młody człowiek otrzyma możliwość pomocy, tym większa szansa na przerwanie destrukcyjnego rozwoju i stworzenie trwałego wzorca zdrowia psychicznego i dobrej jakości życia.

Psycholog dziecięcy w Legionowie dla uczniów

Od wielu lat pracujemy w zakresie wspierania zdrowia uczniów. Mamy solidne doświadczenie i wiedzę o życiu i rozwoju dzieci oraz młodzieży. Znamy trudności, które wpływają na złe samopoczucie i wyniki uczniów w szkole. Pomagamy tym, którzy mają:

 • stres szkolny lub rodzinny;
 • problemy ze snem;
 • depresję;
 • lęki;
 • trudności w relacjach z rówieśnikami
 • ADHD;
 • schorzenia ze spektrum autyzmu;
 • zaburzenia tikowe;
 • problemy adaptacyjne (zmiana szkoły, miejsca zamieszkania, śmierć bliskiego członka rodziny itp.).

Nasze działania mają również charakter prozdrowotny i profilaktyczny. Dlatego prowadzimy psychoedukacyjne warsztaty psychologiczne w grupach organizowanych do maksymalnie ośmiu osób. Dla dzieci i młodzieży z dysfunkcjami oraz tych, którzy mają trudności w odnalezieniu się w otaczającym świecie, psycholodzy w Legionowie organizują również zajęcia z Treningu Umiejętności Społecznych.

Psycholog w Legionowie dla rodziców i opiekunów

Częstym pytaniem, które otrzymujemy od rodziców i opiekunów osób małoletnich, jest: „Jak mogę wesprzeć moje dziecko, by poczuło się lepiej?”. Nasze wysiłki na rzecz wsparcia rodziców skupiają się głównie na znalezieniu na nie odpowiedzi.

Doświadczeni psychologowie dziecięcy z Legionowa kierują, doradzają i wspierają wyzwania związane z rodzicielstwem. Czasami uzasadnione jest, gdy rodzice przyjeżdżają do psychoterapeuty sami i proszą o pomoc w problemach, z jakimi mierzy się ich dziecko. Jednak w wielu przypadkach podczas wizyty wymagana jest również obecność małoletniego. Przeprowadzamy też terapie rodzinne, gdy uznamy je za najbardziej pomocne.

Udział rodziców w leczeniu dziecka, uwalnianiu go z traumy, lęku, wspieranie w poprawie jakości życia i funkcjonowaniu w obliczu zaburzeń rozwojowych jest ważnym czynnikiem sukcesu. Dlatego chcemy zaangażować wszystkie zasoby wokół dziecka, które mogą coś zmienić. Spotkania z rodzicami lub opiekunami to jedna z metod aktywnego wsparcia, jakie wspólnie oferujemy młodszemu pokoleniu.

Psychoterapeuta Legionowo – Twój spokój, nasz sukces

poradni psychologicznej „Spokój w głowie” w pobliżu Legionowa kierujemy się profesjonalnymi zasadami etycznymi obowiązującymi psychologów w Polsce. Główne normy to poszanowanie praw i godności jednostki, kompetencje zawodowe, odpowiedzialność i uczciwość zawodowa psychoterapeuty w Legionowie. Cały nasz personel ma obowiązek zachowania poufności i poszanowania prywatności osób, które zgłaszają się po pomoc do naszych specjalistów. Oznacza to, że wszystkie informacje dotyczące Twojej sytuacji osobistej są chronione tajemnicą zawodową i co do zasady mogą zostać ujawnione tylko za Twoją zgodą.

Psychoterapeuta z Legionowa, który będzie pracował z Tobą, z Twoją rodziną lub dzieckiem to osoba odpowiednio wykwalifikowana, z doświadczeniem zawodowym. Dla Ciebie oznacza to, że podczas oceny stanu zdrowia, badań czy terapii otrzymasz profesjonalną pomoc i dokładną odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Dla nas liczy się Twój spokój w głowie, dzięki któremu my odniesiemy kolejny sukces.

Psychoterapia w Legionowie – jak umówić wizytę?

Nowi pacjenci, którzy chcą skorzystać z psychoterapii w Legionowie, mogą umówić wizytę przez Internet, telefon lub mailowo. Zachęcamy do skorzystania z formularza „Umów wizytę” na naszej stronie internetowej. W trzech prostych krokach zarezerwujesz interesującą Cię poradę i przejdziesz do podsumowania. Możesz wybrać nie tylko rodzaj wizyty, z której Ty lub ktoś bliski chce skorzystać, ale także specjalistę, u którego ma się ona odbyć. Kolejne udogodnienie, które oferujemy w rezerwacji online u psychologa w pobliżu Legionowa to możliwość wybrania konkretnego dnia i godziny, która Ci odpowiada.

Oczywiście z takiej opcji umawiania wizyt mogą również skorzystać nasi stali pacjenci. Jedynie spotkania na bieżący dzień można umówić tylko telefonicznie. Jeśli masz wątpliwości, czy warto przyjechać do gabinetu jednego z naszych psychoterapeutów, skorzystaj z konsultacji z psychologiem online. Być może będzie to dogodniejsza dla Ciebie forma spotkań z psychologiem w Legionowie.

Nie czekaj, zanim coś samo zmieni się w Twoim życiu. Jeśli wiesz, że masz problemy, nie radzisz sobie z kryzysami, cierpisz z powodu chorób psychicznych lub dolegliwości psychosomatycznych, już dziś umów wizytę i zacznij zmiany na lepsze.