Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Strona głównaDietetyk Radzymin

Dietetyk Radzymin

Dietetyk Radzymin

dietetyk

Szukasz doświadczonego dietetyka w Radzyminie, który pomoże Tobie lub Twoim bliskim w zmianie nawyków żywieniowych? Bez względu na to, czy chcesz schudnąć, czy chcesz zmienić swoją dietę ze względów zdrowotnych, zarejestruj się już dziś na konsultację. Gwarantujemy, że już po pierwszym spotkaniu zobaczysz, że zmiany są łatwiejsze do osiągnięcia, niż myślisz.

Wiemy, że odżywianie to aktualnie bardzo ważny temat, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych pacjentów i udostępniamy również konsultacje online. Dzięki temu możesz skorzystać z porad dietetycznych bez wychodzenia z domu!

 

 

 

 

 

Dietetyk Radzymin – w czym pomagamy?

Naszym głównym celem jest przekazywanie wiedzy w zakresie indywidualnych porad żywieniowych oraz prowadzenie terapii żywieniowej w sposób profesjonalny i jak najmniej skomplikowany. Niezależnie od czasu i miejsca, w którym jesteś, możesz skorzystać z usług naszych dietetyków online.

Jak zawsze nasi dietetycy kliniczni z Radzymina robią wszystko, aby wesprzeć Cię w dążeniu do zdrowia lub osiągnięciu wymarzonych wyników sportowych. Oczywiście obejmuje to ustalenie programu zbilansowanej diety. Zgłoś się na konsultację, a wspólnie ze specjalistą opracujecie plan żywieniowy, który można zintegrować z Twoim indywidualnym stylem życia.

Pomoc dietetyka klinicznego z poradni Spokój w Głowie w pobliżu Radzymina obejmuje takie obszary tematyczne, jak:

 • kontrola wagi;
 • ogólnie zdrowe odżywianie i dobre samopoczucie;
 • nietolerancje pokarmowe i choroby zależne od diety;
 • zaburzenia odżywiania;
 • sportowa poprawa wydajności organizmu;
 • żywienie całej rodziny.

Jeśli więc chciałbyś wiedzieć na przykład, ile białka, aminokwasów, węglowodanów, witamin, minerałów czy tłuszczów potrzebujesz w codziennym jadłospisie, po prostu umów się na konsultację żywieniową. Wystarczy wcześniej zapisać się na spotkanie i udać się do gabinetu lub umówić się na poradnictwo u dietetyka online.

Dietetyk Radzymin – komu pomagamy?

dietetyk kliniczny

 

Poradnictwo żywieniowe jest przeznaczone dla osób zdrowych, które chcą poprawić swoje nawyki żywieniowe. Z konsultacji z dietetykiem klinicznym mogą korzystać także osoby chore, które chcą poprawić swój stan zdrowia dzięki stosowaniu odpowiedniej diety.

Dietetyk kliniczny obok Radzymina zaprasza do skorzystania ze swoich usług:

 • kobiety w ciąży i matki karmiące: zdrowy przyrost masy ciała, odpowiednie odżywianie, monitorowanie cukrzycy ciążowej;
 • dzieci i młodzież: żywienie niemowląt karmionych piersią lub mlekiem modyfikowanym, wprowadzanie nowych pokarmów, profilaktyka alergii, poradnictwo dla dzieci z nadwagą i niedowagą, zaburzenia odżywiania, alergie pokarmowe;
 • dorosłych: diety dostosowane do indywidualnych potrzeb, ustalenie jadłospisu „jedzenia poza domem”, prawidłowe odżywianie pracowników zmianowych, dieta w podróży;
 • seniorów: zmiany metaboliczne związane z wiekiem, problemy z wagą, interakcje między żywnością a lekami, niedobory składników odżywczych;
 • sportowców rekreacyjnych i zawodowych: poprawa wyników i zdolności do regeneracji poprzez prawidłowe odżywianie.

Terapia żywieniowa – dietetyk kliniczny a choroby

Wiele chorób jest spowodowanych przez żywność, którą spożywasz. Udzielamy informacji o związkach między chorobą, nawykami żywieniowymi i dietą. Terapia żywieniowa jest również środkiem leczniczym dla pacjentów, którzy cierpią na pewne schorzenia i których postęp może mieć związek z odżywianiem. Pomoc dietetyka niedaleko Radzymina ma na celu zapobieganie lub ograniczanie wtórnych chorób i pogorszenia kondycji fizycznej organizmu.

Terapia żywieniowa jest szczególnie przydatna i pomocna w następujących chorobach:

 • zaburzenia metaboliczne: cukrzyca, podwyższony poziom enzymów wątrobowych, cholesterolu, trójglicerydów i kwasu moczowego;
 • choroby układu krążenia: udar, wylew, zawał serca, nadciśnienie tętnicze;
 • choroby układu pokarmowego: kamica żółciowa, zapalenie trzustki, mukowiscydoza, celiakia, marskość wątroby, choroba Leśniowskiego-Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, hemoroidy, zapalenie uchyłków jelita;
 • zaburzenia pracy żołądka i jelit: zapalenie żołądka, refluks, zespół jelita drażliwego, zaparcia, biegunka;
 • nowotwory np. żołądka, jelit, piersi;
 • choroby kości i stawów: reumatyzm, dna moczanowa;
 • choroby nerek: kamienie nerkowe, niewydolność nerek, dializy;
 • alergie i nietolerancje: nietolerancja glutenu, laktozy i fruktozy;
 • otyłość i zaburzenia odżywiania: anoreksja, bulimia, napadowe objadanie się.

Jeśli cierpisz, chociaż na jedną z powyższych chorób, dietetyk kliniczny obok Radzymina jest dla Ciebie odpowiednią osobą kontaktową. Dzięki jego rozległej wiedzy i doświadczeniu otrzymasz rzetelne naukowo porady, które dotyczące prawie wszystkich zagadnień związanych z odżywianiem w Twojej przypadłości.

Specjalista przyjrzy się Twoim celom i nawykom żywieniowym, aby znaleźć dla Ciebie właściwą drogę. Udzieli Ci wsparcia, którego potrzebujesz, aby poprawić swoje codzienne funkcjonowanie.

Odchudzanie z dietetykiem z Radzymina online – inaczej niż myślisz!

psychodietetyk Wołomin

Pewnie zastanawiasz się, po co Ci konsultacja ze specjalistą, skoro przetestowane diety nie przynoszą rezultatu. Zapewne już wiesz, że owoce i warzywa są zdrowe. I chyba nie trzeba Cię przekonywać, że słodycze i frytki też nie sprzyjają odchudzaniu. Jak więc porady żywieniowe dietetyka klinicznego mogą Ci pomóc?

Otóż dietetyk opracowuje dietę dostosowaną do Ciebie, a nie na odwrót. Podczas konsultacji szuka pułapek, które czyhają na Ciebie i powodują, że jesz, kiedy tak naprawdę nie chcesz. Wspólnie opracujecie strategie i sposoby rozpoznawania oraz unikania tych wyzwalaczy. Wszystko po to, aby osiągnąć wymarzoną wagę:

 • bez głodu;
 • bez rygorystycznych zakazów i nakazów;
 • bez efektu jo-jo;
 • z długofalowym wsparciem i motywacją profesjonalisty.

Dzięki konsultacjom z dietetykiem online w Radzyminie nie musisz poświęcać czasu na dojazd do naszej poradni. Teraz wszystkie porady zrealizujesz online z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie.

Doświadczony dietetyk kliniczny Radzymin – skorzystaj z pomocy już dziś!

Dieta odgrywa kluczową rolę w leczeniu i zapobieganiu chorobom. Dobry stan odżywiania wiąże się z lepszą jakością życia i dobrym samopoczuciem. Doświadczony zespół dietetyków z podwarszawskiej poradni Spokój w Głowie doradzi Ci we wszystkich kwestiach związanych z odżywianiem. Dietetyk kliniczny, który jest jednocześnie psychologiem, wesprze Cię w osiągnięciu jak najlepszej jakości życia związanej z jedzeniem.

Od lat pracujemy z pacjentami, którzy zgłaszają się do nas z różnymi problemami, w różnym wieku i sytuacjach życiowych. Wiemy, że dla wielu osób kwestie utrzymania prawidłowej wagi ciała lub zaburzeń odżywiania są bardzo wstydliwe. Dlatego u nas możesz liczyć na empatię i zrozumienie oraz dostosowywanie planu żywienia do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu realistycznie i skutecznie pomożemy Ci w walce z Twoimi problemami.

Zaufało nam wiele osób, dołącz do ich grona i Ty! Spotkajmy się online lub stacjonarnie. Ty decydujesz, którą z opcji wybierasz.

Gwarantujemy, że przy dobrym nastawieniu i odrobinie Twojego wysiłku, wspólnie osiągniemy Twój wymarzony cel!