Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Strona głównaDietetyk Ząbki

Dietetyk Ząbki

Dietetyk Ząbki

dietetyk

Masz już chorobę przewlekłą, cierpisz z powodu zaburzeń odżywiania lub zmagasz się z otyłością? Potrzebujesz teraz profesjonalnego wsparcia? A może chcesz zwracać większą uwagę na odżywianie Twojej rodziny w codziennym życiu? Jesteśmy tu dla Ciebie. Poradnictwo żywieniowe obok Ząbek to forma terapii medycznej, w której nasi dietetycy kliniczni wyraźnie dostosowują zalecenia do Ciebie i Twojej sytuacji osobistej.

 

 

 

 

 

 

 

Dietetyk Ząbki – czego możesz się spodziewać po konsultacji dietetycznej?

Dietetyk kliniczny to profesjonalista, który zbiera wszystkie informacje o pacjencie. Pod uwagę bierze jego indywidualnie nawyki i styl życia. Dlatego musisz przygotować się na pytania o:

 • Twoje cele związane ze zdrowiem, samopoczuciem lub wydajnością;
 • Twoją motywację do zmiany;
 • postawione diagnozy medyczne i istniejące choroby;
 • leki, które musisz przyjmować;
 • plan żywienia, który stosujesz na co dzień;
 • indywidualne lub rodzinne nawyki żywieniowe;
 • umiejętności gotowania i możliwości robienia zakupów;
 • osobiste sympatie i antypatie żywieniowe.

Po omówieniu tych szczegółów z dietetykiem w pobliżu Ząbek na wstępnej konsultacji otrzymasz dalsze instrukcje. Będą one dotyczyły kroków i środków, które należy podjąć. Pamiętaj, że ważna jest systematyczność i regularna analiza Twoich postępów. Aby Ci to ułatwić, w poradni Spokój w Głowie pod Warszawą możesz skorzystać z oferty dietetyka online.

Dietetyk Ząbki online – Twoje poradnictwo żywieniowe przez Internet

dietetyk kliniczny

Dietetyk online udziela porad żywieniowych, które pozwolą Ci na nowo nauczyć się czerpać radość z jedzenia i znacznie złagodzić objawy choroby lub zaburzenia. Specjalista, który dodatkowo jest psychologiem, porozmawia z Tobą szczerze o Twoich nawykach żywieniowych, wysłucha Cię, omówi z Tobą Twoje codzienne problemy związane z jedzeniem i da wytyczne planów posiłków.

Nie martw się o to, że dieta Ci nie posmakuje. Wiemy, że jedzenie powinno sprawiać przyjemność, nawet w trudnych warunkach, dlatego nasi dietetycy kliniczni dobierają odpowiednie menu do Twoich preferencji.

Porady żywieniowe obok Ząbek online przez Skype, WhatsApp, e-mail, a nawet przez telefon nie odbiegają jakością od tradycyjnej formuły. Wspólnie wypracowujemy najlepsze rozwiązania, aby pacjent w przyszłości mógł dobrze się odżywiać i znów cieszyć się jedzeniem.

Dietetyk Ząbki online – jak może Ci pomóc?

 • Wysłucha Twoich problemów. Przede wszystkim rozmawiamy o Tobie i Twojej indywidualnej lub rodzinnej sytuacji. Jakie są Twoje nawyki żywieniowe? Co chcesz jeść? Jakie inne czynniki mogą mieć wpływ na Twoje samopoczucie?
 • Dokona zmiany diety. Specjalnie opracowane szybkie diety mogą działać przez krótki czas. Ale w pewnym momencie wracasz do starych wzorców. Dlatego ważne jest, aby osiągnąć ogólną zmianę diety, która nie nakłada ścisłych zakazów jedzenia, a doprowadza do poprawy stanu zdrowia. W końcu posiłki powinny dobrze smakować i sprawiać przyjemność.
 • Pomoże w redukcji objawów choroby. Od zdrowego odżywiania zależy nie tylko Twoje zdrowie fizyczne, ale i dobre samopoczucie oraz stan skóry. Dietetyk Ząbki online pomoże Ci poprawić codzienne funkcjonowanie tak, aby złagodzić objawy przypadłości, na które cierpisz.
 • Nauczy Cię racjonalnego obchodzenia się z żywnością. Dowiesz się, które produkty są dla Ciebie dobre, a które nie. Jak obchodzić się z jedzeniem, jak odżywiać dzieci, seniorów itd.

 

Porady dietetyka Ząbki – kiedy możesz ich potrzebować?

Właściwa dieta sprawia, że ​​czujesz się lepiej. Ponadto pozytywnie wpływa na zdrowie i może korzystnie działać na procesy leczenia różnych chorób. Porady żywieniowe dietetyka klinicznego pomogą Ci zmienić nawyki żywieniowe na dłuższą metę.

Są szczególnie przydatne dla osób z niestrawnością, cukrzycą lub chorobami serca. Przy pomocy specjalisty możliwe jest zbilansowanie nawyków żywieniowych poprzez ocenę stanu zdrowia pacjenta, nawyków żywieniowych i wieku, a także stosowanie aktywności fizycznej. Ta specjalistyczna pomoc jest również szczególnie przydatna dla pacjentów, którzy chcą schudnąć.

Dietetyk kliniczny w pobliżu Ząbek udziela porad w następujących przypadkach:

 • podstawowe zasady zdrowego odżywiania w zależności od wieku i stylu życia;
 • regulacja wagi: utrata lub przybranie na wadze;
 • wybór odpowiedniej diety na różnych etapach życia: żywienie dzieci i młodzieży, żywienie sportowców, planowanie ciąży, podczas ciąży, w czasie laktacji, w okresie menopauzy, dieta starszych ludzi;
 • niezbędna dieta przy różnych chorobach: cukrzyca, choroba wieńcowa, nadciśnienie, choroby stawów, tarczycy, żołądka, trzustki, przełyku, nerek, wątroby;
 • choroby onkologiczne;
 • alergie i nietolerancje pokarmowe;
 • odżywianie po operacji;
 • zaburzenia odżywiania: anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się;
 • inne kwestie żywieniowe.

Dobry dietetyk Ząbki – niezawodny przyjaciel dla Ciebie i Twojej rodziny!

psychodietetyk Wołomin

Dieta jest kluczowym czynnikiem w utrzymaniu organizmu w zdrowiu i jednym z najważniejszych środków zapobiegawczych w zapobieganiu lub łagodzeniu chorób dietozależnych. Sama zmiana diety to nie dieta. Kluczem jest znalezienie zbilansowanego i naturalnego planu odżywiania, który pasuje do Twojego stylu życia i który jest dla Ciebie komfortowy.

Dobry dietetyk niedaleko Ząbek nie ocenia Cię ani nie krytykuje. On wyjaśnia, tłumaczy i proponuje rozwiązania, które mogą pozytywnie wpłynąć na chorobę, poprawę sprawności lub ogólne samopoczucie poprzez ukierunkowany plan żywienia. Dzięki temu Twoja jakość życia może ulec znacznej poprawie.

Pomoc dietetyka klinicznego często przydaje się całej rodzinie. Dobry dietetyk pomaga w ustalaniu programów żywieniowych dla osób, które muszą stosować między innymi dietę:

 • niskotłuszczową;
 • niskocholesterolową;
 • bezglutenową;
 • bezmleczną;
 • wegetariańską lub wegańską;
 • redukcyjną.

Specjalista ds. żywienia pomaga dorosłym i dzieciom, młodzieży i osobom starszym. W ostatnim czasie obserwujemy znaczne zapotrzebowanie na pomoc dietetyczną dla najmłodszego i najstarszego pokolenia. Problemy z nietolerancjami pokarmowymi, brak apetytu lub niedobór składników odżywczych to bardzo częste przypadłości tych grup wiekowych. Nadwaga oraz złe nawyki żywieniowe również dotyczą dzieci i seniorów. Na szczęście z pomocą dobrego dietetyka online lub stacjonarnie, można je zredukować i przywrócić zdrowie.

Dietetyk kliniczny w pobliżu Ząbek czeka na Twój ruch!

Jeśli mieszkasz w Ząbkach pod Warszawą, możesz skorzystać z usług naszej poradni. Jesteśmy tu dla Ciebie. Nasz zespół dietetyków posiada szeroki zakres wiedzy, dzięki czemu zawsze możesz liczyć na profesjonalne wsparcie. Towarzyszymy i wspieramy Cię w długofalowej poprawie Twoich dotychczasowych nawyków żywieniowych. Porada żywieniowa zawsze jest dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Skorzystaj z kompetencji zawodowych dietetyka klinicznego, aby zapobiegać chorobom lub je w odpowiednim czasie wykryć. W poradni Spokój w Głowie nie skupiamy się na szybkim odchudzaniu, czy tylko złagodzeniu objawów choroby. Chcemy umożliwić Ci radzenie sobie ze wszystkimi problemami w dobry i przede wszystkim zdrowy sposób, aby efekty zdrowego ożywiania utrzymywały się także w dłuższej perspektywie.

U nas zawsze możesz liczyć na specjalistyczną wiedzę, doświadczenie i dużo praktycznego wsparcia w osiągnięciu osobistego celu. Czekamy na Ciebie!