Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Media

Być może, patrząc na moje zdjęcia na tej stronie internetowej, masz wrażenie, że gdzieś mnie już widziałeś. To możliwe, ponieważ dość często jestem zapraszana przez media jako ekspert w zakresie psychologii.

Jestem proszona o opinie i porady głównie w obszarze, który jest moją główną specjalnością, a więc psychologii dziecięcej. Gościłam m.in. w audycjach na antenie Polsatu („Wydarzenia”), Polsat News i Polsat Cafe („Fajka Pokoju”), TVN („Dzień Dobry TVN”), TVN24 Bis („Debata Kobiet”) TVP1 („Dzień dobry, Polsko!”), TVP2 („Pytanie na śniadanie”), a także radiowej „Jedynki”. Tematyka poruszana w trakcie rozmów dotyczyła m.in. syndromu „pustego gniazda”, stosowania przemocy wobec najmłodszych, relacji w rodzinach patchworkowych, równowagi między obowiązkami szkolnymi a życiem dziecka czy też skutecznych metodach wychowania młodego człowieka.

psycholog Wołomin
psycholog Wołomin

Moje wypowiedzi spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Często kontaktują się ze mną osoby, które chcą pogłębić rozmowę na tematy poruszone w wywiadach. Pamiętaj, że wyrażane przeze mnie opinie odnoszą się najczęściej do ogólnie nakreślonych sytuacji. Jeżeli zmagasz się z podobnymi problemami i potrzebna Ci kompleksowa pomoc psychologiczna, konieczna będzie indywidualna konsultacja. Tylko dzięki niej mogę poznać trudności, z jakimi się zmagasz i pomóc Ci jako psycholog oraz psychoterapeuta.

Po więcej informacji zapraszam do mojego gabinetu psychologa w Kobyłce. Możesz się też ze mną skontaktować telefonicznie, drogą mailową lub zarezerwować wizytę przez kalendarz on-line.


Jako psycholog gościłam m.in. w:

psycholog Wołomin
psycholog Wołomin
psycholog Wołomin
psycholog Wołomin
psycholog Wołomin
psycholog Wołomin

Galeria