Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Strona głównaBlogBezpieczny magazyn do wynajęcia we Wrocławiu

Bezpieczny magazyn do wynajęcia we Wrocławiu

Kategorie:
Artykuły partnerów

Szukasz bezpiecznej alternatywy piwnicy, komórki w bloku czy garażu? Sprawdź koniecznie self storage – magazyny samoobsługowe, które idealnie sprawdzą się w roli bezpiecznej przestrzeni do magazynowania.

Firmą, zajmującą się najmem magazynów samoobsługowych jest Less Mess Storage. W Polsce dostępnych jest 12 oddziałów firmy, jeden z największych self storage w Polsce znajduje się przy ulicy Czekoladowej 89 we Wrocławiu. Jest to oddział zlokalizowany bezpośrednio przy zjeździe z autostrady, w niedalekiej odległości od centrum handlowego. W obiekcie tym prócz różnych rozmiarów magazynów, znajdziesz również pomieszczenia drive up. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego oddziału, zapraszam do odwiedzenia strony https://www.lessmess.storage/wroclaw-czekoladowa/.

magazyn do wynajęcia we Wrocławiu

Magazyny do wynajęcia – idealny wybór do krótko- jak i długotrwałych najmów

Powierzchnie magazynowe w Less Mess Storage są oddzielnie zamykane, a dostęp na teren obiektu możliwy jest dzięki nowoczesnemu systemowi kontroli dostępu. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na różne metraże pomieszczeń – zaczynając od mini – 0,5 m², po bardzo duże – 26,5 m².

Najem magazynów samoobsługowych będzie idealnym wyborem, bez względu na to, czy szukasz miejsca do przechowywania na kilka dni czy na wiele miesięcy. Umowę z Less Mess Storage możesz podpisać na tydzień, miesiąc lub czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Dzięki temu jest to idealny wybór zarówno w trakcie remontu, kiedy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni magazynowej na np. dosłownie tydzień, jak również w roli bezpiecznej komórki lokatorskiej do przechowywania całorocznie rzeczy sezonowych.

Jak Less Mess Storage i magazyny na wynajem pomogą Ci w czasie remontu?

Organizacja remontu wymaga odpowiedniego przygotowania. Jeśli nie chcesz ryzykować uszkodzeniem ani zniszczeniem swoich mebli, a jednocześnie chcesz usprawnić cały proces remontu to najlepszym rozwiązaniem jest pozbycie się z mieszkania na ten czas wszelkich przeszkadzających przedmiotów – w szczególności mebli, które trzeba co chwilę przestawiać z pokoju do pokoju, co znacznie spowalnia przebieg prac i wymusza konieczność remontowania poszczególnych pomieszczeń po kolei. Self storage jest również dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą wymienić swoje meble na nowe, a te obecne sprzedać. Aby nie trzymać mebli w domu do czasu znalezienia kupca, przechowaj je w Less Mess Storage.

Wynajem magazynu samoobsługowego jest bardzo przydatny również w czasie, gdy podczas remontu pozostawiasz obcych ludzi samych w domu. Chyba, że robisz remont na własną rękę, wtedy nie dotyczy Cię ten problem. Jeśli jednak korzystasz z pomocy fachowców i chcesz czuć się bezpiecznie i nie martwić się o wartościowe przedmioty w domu, przechowaj je przez ten czas w Less Mess Storage. Dzięki temu nie będziesz musiał pilnować ekipy, ani brać na tę okoliczność urlopu i ze spokojem będziesz mógł udać się do pracy.

Chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami psychologicznymi?
Polub nas na Facebook
Udostępnij wpis na Facebooku, aby pomóc innym osobom!