Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Strona głównaBlogNawilżacz METROX ME – co to za marka?

Nawilżacz METROX ME – co to za marka?

Kategorie:
Artykuły partnerów

Szukając najlepszego nawilżacza powietrza dostosowanego do swoich potrzeb, trafiamy na sprzęty różnych producentów. Możemy wybierać wśród propozycji marek znanych z innych pól działalności, jak również stawiać na mniej oczywiste opcje. Jednym z ciekawszych graczy oferujących nawilżacze powietrza jest Metrox. Co to za marka i jakie sygnowane nią nawilżacze warto wybrać? Pora poznać ją bliżej!

nawilżacz metrox me

Metrox – co to za marka?

Zamiast sprzętu od światowych gigantów, dobrze sięgnąć po urządzenia wspierające polską przedsiębiorczość. Właśnie w naszym kraju zaczyna się historia marki Metrox. Przedsiębiorstwo powstało pod koniec lat 90. i zajęło się dystrybucją wysokiej jakości sprzętów europejskich producentów pod marką własną. Warto podkreślić, że firma mocno specjalizuje się w urządzeniach do nawilżania i oczyszczania powietrza, proponując dopracowane, innowacyjne urządzenia, bo na nich skupia swoją uwagę, doskonale orientując się w trendach panujących w branży.

Chociaż oferta marki Metrox cały czas rozwija się o kolejne obszary, specjalistyczna wiedza dotycząca dbania o jakość jest widoczna na pierwszy rzut oka, gdy tylko weźmiemy pod lupę proponowane przez firmę urządzenia.

Jak wybrać nawilżacz powietrza – o czym pamiętać?

Bogata historia marki Metrox i silna specjalizacja to mocne argumenty za tym, by zdecydować się właśnie na nawilżacz powietrza z jej oferty. Jaki model wybrać? Zanim przejdziemy do poleceń konkretnych sprzętów, dobrze zastanowić się, na jakie parametry zwrócić uwagę, przeglądając specyfikację techniczną.

Aby móc wybrać najlepiej dostosowany do swoich potrzeb nawilżacz, warto rozważyć takie kwestie, jak:

  • rodzaj nawilżacza: parowy, ewaporacyjny, ultradźwiękowy;
  • wielkość zbiornika na wodę;
  • koszty eksploatacji;
  • hałas generowany w trakcie pracy;
  • zasięg pracy urządzenia;
  • tryby działania;
  • dodatkowe funkcje.

Ważnym czynnikiem wpływającym na decyzję zakupową jest też cena – zwłaszcza, że wielu z nas będzie potrzebować więcej niż jednego nawilżacza – na przykład do sypialni i pokoju dziecięcego.

Metrox oferuje sprzęty w bardzo dobrej cenie – warto im się bliżej przyjrzeć!

Nawilżacze Metrox – polecane modele

Jakim budżetem trzeba dysponować, by kupić nawilżacz tej marki? Niektóre modele kosztują mniej niż 100 zł! Wszystkie polecane sprzęty to nawilżacze ultradźwiękowe – emitują bezpieczną, chłodną mgiełkę, są ciche i energooszczędne. Najważniejszą kwestią związaną z użytkowaniem tego typu urządzeń jest korzystanie z wody destylowanej. Gdybyśmy do zbiornika nalewali kranówki, ryzykujemy wydzielanie się szkodliwego dla zdrowia pyłu kamiennego. Nawilżacze tego typu nie sprawdzą się również przy zwierzętach – psy i koty mogą słyszeć ultradźwięki. Wszystkie poniższe modele będą za to dobrym wyborem do pokoju dziecięcego.

Znając już najważniejsze zasady dotyczące nawilżaczy ultradźwiękowych, pora przejść do polecanych urządzeń!

  • METROX ME-1795 – niedrogi nawilżacz o unikatowym kształcie i zasięgu do 25 metrów kwadratowych. Zbiornik na wodę ma pojemność 2,6 l. Możemy łatwo regulować intensywność mgiełki. Urządzenie samo się wyłącza, gdy skończy się woda.
  • METROX ME-1738 – zbierający pozytywne opinie model o 3-litrowym zbiorniku na wodę. Możemy regulować intensywność nawilżania powietrza, a także – używać olejków zapachowych. Warto zwrócić uwagę, że pojemnik na wodę pokryty jest jonami srebra, które eliminują 99,99% baterii obecnych w wodzie. Jeśli zależy nam na higienicznym nawilżaniu, będzie to strzał w dziesiątkę.
  • METROX ME-1737 – wyróżniający się designem nawilżacz o bardzo dużym zbiorniku na wodę – jego pojemność wynosi 5,3 l! Oprócz nawilżania, ma funkcję oczyszczania powietrza – do duża wygoda, że nie musimy kupować dodatkowego sprzętu. Ma wbudowany higrometr, a do tego – filtr Hepa i węglowy. Możemy skorzystać z elektronicznego timera, by zaplanować pracę urządzenia. Warto zwrócić uwagę na tryb nocny.

Nawilżacze ultradźwiękowe w sklepie MediaMarkt cieszą się dużym powodzeniem nie tylko ze względu na dobrą cenę. To dopracowane produkty, które ułatwiają zadbanie o odpowiedni poziom wilgotności powietrza. Marka Metrox proponuje ciekawe rozwiązania nawet przy niewielkim budżecie – pozytywne opinie innych kupujących potwierdzają, że to prawdziwa okazja.

Chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami psychologicznymi?
Polub nas na Facebook
Udostępnij wpis na Facebooku, aby pomóc innym osobom!