Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Strona głównaBlog6 kluczowych funkcji, jakie powinien posiadać dobry program do placówki medycznej

6 kluczowych funkcji, jakie powinien posiadać dobry program do placówki medycznej

Kategorie:
Artykuły partnerów

W dzisiejszych czasach prowadzenie prywatnej kliniki, przychodni czy placówki medycznej wiąże się z wieloma wyzwaniami. Rosnąca konkurencja, coraz bardziej wymagający pacjenci oraz konieczność wypełniania licznych obowiązków administracyjnych sprawiają, że optymalizacja codziennej pracy personelu staje się kluczowa dla sukcesu placówki. W tym kontekście odpowiedni program do gabinetu może okazać się nieocenionym narzędziem. Dobre oprogramowanie medyczne usprawnia wiele procesów – od rejestracji pacjentów po prowadzenie dokumentacji medycznej – oszczędzając czas i pieniądze, a także ułatwiając pracę personelu i zapewniając wyższy poziom obsługi pacjentów. Sprawdź, co powinien zawierać, aby w pełni spełnił Twoje oczekiwania.

Program do placówki medycznej Medyc

1 i 2. Portal pacjenta i rejestracja online

Dostęp do własnej dokumentacji medycznej, możliwość rejestracji na wizyty online, czy wygodny sposób komunikacji z lekarzem to tylko niektóre z funkcji, które powinien oferować nowoczesny program do gabinetu. Ułatwia on pacjentom kontakt z placówką i zapewnia im większą kontrolę nad swoim zdrowiem.

Możliwość rejestracji na wizyty online to ogromne udogodnienie zarówno dla pacjentów, jak i personelu placówki. Pacjenci mogą zarezerwować termin o dowolnej porze dnia i nocy, bez konieczności dzwonienia do placówki, czy oczekiwania w długich kolejkach, z kolei personel medyczny zyskuje cenny czas, który wcześniej przeznaczał na odbieranie telefonów i umawianie wizyt.

3. Elektroniczna dokumentacja medyczna (EDM)

Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej to nie tylko oszczędność papieru i miejsca w archiwum. Program do gabinetu, dzięki przejrzystej elektronicznej dokumentacji medycznej ułatwia dostęp do informacji o pacjencie, umożliwia szybsze i dokładniejsze stawianie diagnoz oraz zapewnia bezpieczeństwo danych.

Program do placówki medycznej telemedycyna Medyc

4. Integracje

Dobry program do gabinetu powinien integrować się z innymi systemami, takimi jak NFZ, sieci laboratoriów DIAGNOSTYKA, SYNEVO i ALAB, portal Znanylekarz.pl, drukarka fiskalna czy magazyn i baza leków. Integracje te usprawniają przepływ informacji i eliminują konieczność ręcznego wprowadzania danych.

5. Zarządzanie placówką

Program do gabinetu powinien oferować narzędzia do zarządzania personelem, magazynem, kalendarzem wizyt i finansami placówki. Ułatwia to kontrolę nad wszystkimi aspektami działalności placówki i pozwala na optymalizację jej funkcjonowania.

6. Telemedycyna

Możliwość prowadzenia konsultacji online to coraz bardziej popularna usługa, która pozwala pacjentom na kontakt z lekarzem bez konieczności wizyty w placówce. Jest to szczególnie ważne dla osób mieszkających w odległych miejscowościach lub mających problemy z poruszaniem się.

Wszystkie funkcje w jednym miejscu? Wybierz program do gabinetu Medyc!

Szukasz optymalnego rozwiązania dla swojej placówki? Potrzebujesz tych wszystkich udogodnień w jednym miejscu? Stawiasz na przejrzystość i łatwość obsługi? Sprawdź program do gabinetu Medyc!

To platforma powstała we współpracy ze środowiskiem lekarskim, aby obsługa pacjentów w Twojej placówce realizowana było szybko i skutecznie przy minimalnej liczbie czynności podejmowanych w systemie. Medyc wyróżnia intuicyjny interfejs, dlatego do jego obsługi nie potrzebujesz żadnych szkoleń, a w trakcie trwania współpracy masz do dyspozycji pomoc dedykowanego opiekuna.

Oprogramowanie medyczne, takie jak Medyc dopasowuje się do oczekiwań klientów, dlatego zyskujesz możliwość wyboru indywidualnego pakietu dostosowanego do Twoich potrzeb, który w każdej chwili możesz rozbudować o kolejne funkcje i moduły.

Placówka medyczna zarządanie finansami oprogramowanie Medyc

Program do gabinetu to doskonałe rozwiązanie dla placówki medycznej

Wybór odpowiedniego programu do gabinetu to inwestycja, która może przynieść wiele korzyści zarówno dla pacjentów, jak i personelu placówki. Co zyskasz?

 • Automatyzację wielu procesów, takich jak rejestracja pacjentów, prowadzenie dokumentacji medycznej czy zarządzanie magazynem.
 • Oszczędność czasu i pieniędzy.
 • Mniejszą ilość błędów popełnianych przez personel.
 • Zwiększenie wydajności pracy.
 • Szybszy i łatwiejszy dostęp do informacji o pacjencie.
 • Możliwość rejestracji na wizyty online.
 • Portal pacjenta z dostępem do dokumentacji medycznej i wyników badań.
 • Lepszą komunikację z pacjentem.
 • Wyższy poziom satysfakcji pacjentów.
 • Kompleksowy wgląd w działalność placówki.
 • Możliwość monitorowania kluczowych wskaźników wydajności (KPI).
 • Lepszą kontrolę nad finansami.
 • Ułatwione zarządzanie personelem.
 • Optymalizację funkcjonowania placówki.
 • Zgodność z RODO.

Wypróbuj program do gabinetu Medyc i sprawdź, jak to działa!

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami psychologicznymi?
Polub nas na Facebook
Udostępnij wpis na Facebooku, aby pomóc innym osobom!