Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Strona głównaBlogPrzeszczep włosów w Turcji – zabieg dostępny dla każdego

Przeszczep włosów w Turcji – zabieg dostępny dla każdego

Kategorie:
Artykuły partnerów

Łysienie androgenowe dotyka 7 na 10 mężczyzn i nawet do 50% kobiet. Można z nim walczyć kosmetykami oraz suplementami diety, ale najbardziej skuteczną metodą jest przeszczep włosów. Można rozważyć przeszczep w kraju lub poza granicą Polski – najczęściej w Turcji.

przeszczep włosów gdzie zrobić

Doświadczenie tureckich specjalistów

Tureckie kliniki przeszczepu włosów oferują najnowocześniejsze metody walki z łysieniem skóry głowy. Przeszczepy włosów Fue (Follicular Unit Extraction) oraz przeszczepy włosów DHI (Direct Hair Implantation) to standardowe zabiegi, ale znajdziesz też szerszy zakres usług. Przede wszystkim chirurdzy z Turcji stosują techniki manualne, podczas gdy w naszym kraju bazuje się na pracy robotów. Dzięki zastosowaniu technik ręcznych w Turcji unika się zbyt równomiernego rozłożenia mieszków włosowych i sztucznego wyglądu przeszczepionych włosów. Operacje w tureckich klinikach wykluczają powikłania oraz blizny.

Darmowe konsultacje – kiedy zgłosić się do przeszczepu włosów?

Bezpłatna Konsultacja w Esthetic Trip rozpoczyna się od wypełnienia formularza na stronie. Poprosimy Cię o przesłanie zdjęć głowy, wykonanych z różnych stron i pod różnym kątem. Specjaliści w ramach darmowej konsultacji ocenią zmienione obszary i zakwalifikują Cię do zabiegu. Najczęściej pomagamy pacjentom, u których łysienie ma podłoże hormonalne. Nie oznacza to jednak, że nie jesteśmy w stanie pomóc w wypadaniu włosów o innym podłożu. Do zabiegu może zostać zakwalifikowana każda osoba dorosła, mężczyzna lub kobieta, która nie ma przeciwwskazań zdrowotnych. Do Medical Park w Turcji przylatują pacjenci z całego świata – głównym powodem jest spektakularny efekt przy zachowaniu sporych oszczędności.

przeszczep włosów pomoc

Cennik – co znajduje się w pakiecie Esthetic Trip?

Esthetic Trip oferuje klientom w Polsce pakiety wyjazdu do Turcji wraz z uzgodnieniem terminu zabiegu oraz powrotem. Pakiet Economy w cenie 2050-2100€ obejmuje przeszczep włosów metodą Sapphire Fue/DHI z maksymalną liczbą graftów – do 6500. Oprócz tego, w cenę wliczony jest 4-dniowy pobyt w luksusowym hotelu, transfer na trasie lotnisko-hotel-klinika, koszty operacyjne oraz terapia osoczem bogatopłytkowym skóry głowy po zabiegu. Podczas wyjazdu będziesz mógł liczyć na stałą opiekę i koordynację ze strony Esthetic Trip.

Najczęściej wybierany pakiet Premium to tylko 50€ więcej, a otrzymujesz dodatkowo dostęp do całej dokumentacji w języku polskim i towarzystwo polskiego opiekuna na miejscu. Najdroższy pakiet All Inclusive zawiera oprócz wyżej wymienionych usług także załatwienie biletów lotniczych w obie strony. Jak widać, w Esthetic Trip znaczenie kładzie się przede wszystkim na komfort i zdrowie klienta, bez względu na zasobność portfela.

Na czym polega przeszczep włosów FUE?

Poznałeś już opcję wyjazdu, rezerwacji oraz zakwaterowania na miejscu, pora na najważniejsze – przebieg samego przeszczepu. Podczas FUE (follicular unit extraction) najpierw pobiera się mieszki włosowe z okolic potylicy. Później otwiera się kanały w strefie biorczej – na bezwłosych obszarach głowy, a lekarz umieszcza w nich przeszczepy. Pacjenci cenią zabieg FUE za naturalne efekty i brak blizn pooperacyjnych. Specjalista nie używa podczas zabiegu skalpela ani szwów.

Efekt estetyczny oraz niska cena pakietu usług sprawia, że do Turcji stale napływają turyści zagraniczni. Nawet o 70% niższy w porównaniu z krajowym koszt przeszczepu nie wynika z braków w doświadczeniu, lecz w zniesionym podatku VAT oraz niższym standardowym wynagrodzeniem lekarza w tureckim społeczeństwie. Wystarczy spojrzeć na bogate portfolio kliniki Esthetic Trip, by zrozumieć, że to najprostsza droga do posiadania wymarzonych włosów.

przeszczep włosów gdzie zrobić

Zapraszamy do Bezpłatnej Konsultacji Twoich Włosów -> https://esthetictrip.pl/darmowa-konsultacja

Zobacz również

Chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami psychologicznymi?
Polub nas na Facebook
Udostępnij wpis na Facebooku, aby pomóc innym osobom!