Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Strona głównaBlogSoniczna szczoteczka do zębów dla dzieci marki SEYSSO – modele

Soniczna szczoteczka do zębów dla dzieci marki SEYSSO – modele

Kategorie:
Artykuły partnerów

Utrzymanie zębów mlecznych w odpowiedniej kondycji ma ogromny wpływ na to, jak będą rozwijały się zęby stałe. Warto pamiętać jednak o tym, że codzienna higiena to nie wszystko. Ważne jest bowiem, jaka szczoteczka będzie stosowana podczas czyszczenia jamy ustnej. W tym artykule przyjrzymy się modelom sonicznym marki SEYSSO i omówimy, jakie można znaleźć w ofercie sklepu.

Dlaczego warto kupić dziecku szczoteczkę soniczną do zębów?

soniczna szczoteczka do zębów

Istnieje wiele powodów, dla których soniczna szczoteczka do zębów to dobry wybór w przypadku najmłodszych. Ze względu na fakt, że modele te wytwarzają fale dźwiękowe o określonej częstotliwości, pomagają regularnie pozbywać się niepożądanej płytki nazębnej, która sukcesywnie gromadzona może przekształcić się z czasem w kamień nazębny. Ponadto, stosowanie tego typu modeli sprawia, że ponowne namnażanie się bakterii w jamie ustnej jest utrudnione. To tylko jedne z licznych zalet szczoteczek sonicznych. Kolejnymi korzyściami ze stosowania tego typu akcesoriów do mycia zębów, są:

  •         Łatwiejsze dotarcie do trudniej dostępnych miejsc,
  •         Uniknięcie zranień i zadrapań dziąseł podczas mycia,
  •         Pomoc w wykształceniu prawidłowego nawyku mycia zębów i prostsza do opanowania technika szczotkowania.

Tak wiele zalet sprawia, że soniczna szczoteczka dla dzieci to niewątpliwie jeden z lepszych wyborów, jakich można dokonać w kwestii związanej z dbaniem o należytą higienę jamy ustnej. Poniżej omawiamy kilka modeli szczoteczek marki SEYSSO, które niewątpliwie warto wziąć pod uwagę w trakcie wybierania idealnego wariantu dla swojej pociechy.

Modele szczoteczek do zębów dla dzieci marki SEYSSO

Poszukując odpowiedniej szczoteczki dla swojego dziecka, dobrze jest zapoznać się z ofertą modeli, dostępnych w e-sklepie seysso.pl. Można znaleźć tam wiele propozycji dla najmłodszych. Poniżej omawiamy kilka z nich.

SEYSSO Junior Green

Soniczna szczoteczka SEYSSO Junior Green to lekki, kompaktowy model, który odznacza się dużą mocą. Produkt ten powstał z myślą o młodych użytkownikach, którzy przywiązują dużą wagę do nieprzeciętnego designu. Wchodząc w posiadanie tego modelu, można korzystać z trzech programów pracy, w tym programu Sensitive. Szczoteczka wykonuje aż do 96 tys. ruchów sonicznych na minutę, dzięki czemu umożliwia bardzo dokładne wyczyszczenie zębów, nawet w trudno dostępnych miejscach. Niezwykle wydajny akumulator, który znajduje się w tym modelu sprawia, że szczoteczka może być użytkowana do pięciu tygodni na jednym naładowaniu.

SEYSSO Baby Penguin

Ten model powstał z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 3 lat. Zapewnia im bezpieczne użytkowanie i pozwala utrzymać higienę jamy ustnej na odpowiednim poziomie. SEYSSO Baby Penguin jest lekka i poręczna, co znacznie ułatwia jej użytkowanie. To idealny wybór dla maluchów, który pomoże im opanować sztukę mycia zębów oraz sprawi, że będą chętniej dbać o higienę jamy ustnej.

Chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami psychologicznymi?
Polub nas na Facebook
Udostępnij wpis na Facebooku, aby pomóc innym osobom!