Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Strona głównaBlogSzczoteczki soniczne i irygatory – co warto o nich wiedzieć?

Szczoteczki soniczne i irygatory – co warto o nich wiedzieć?

Kategorie:
Artykuły partnerów

Troska o higienę jamy ustnej to absolutny klucz do zachowania dobrego zdrowia na długie lata. Pomóc w niej mogą szczoteczki soniczne oraz irygatory, czyli urządzenia które są uznawane za synonim nowoczesności. Dzięki ich zastosowaniu możliwe jest nie tylko polepszenie jakości swojego uśmiechu, ale również sprawienie, że w naszej jamie ustnej nie będą znajdowały się niepożądane bakterie. Co warto wiedzieć o tych urządzeniach i jakie są ich główne przymioty?

oclean x pro elite

Szczoteczki soniczne – czemu zawdzięczają swoją renomę?

Szczotka soniczna umożliwia efektywne usuwanie zanieczyszczeń oraz bakterii z jamy ustnej z wykorzystaniem fal dźwiękowych. Domeną szczoteczek sonicznych jest bardzo duża liczba ruchów na minutę, dzięki którym szczotkowanie zębów może dawać jeszcze pozytywniejsze efekty. Co istotne, szczoteczki soniczne są wyposażone w różne programy, które są dostosowane do oczekiwań danej osoby. Dzięki temu mogą nie tylko wybielać, ale również masować zęby. Ważną zaletą szczoteczek sonicznych jest także fakt, że spora część produktów z tej kategorii posiada specjalny wyświetlacz, który informuje o sposobie mycia zębów. Oznacza to, że z jego pomocą można dowiedzieć się, czy płytka nazębna została usunięta w pełni skutecznie. Ich mocną stroną jest również świetna wydajność. Posiadają one bardzo dobrą baterię, dzięki której nie ma konieczności częstego ładowania szczoteczki i można swobodnie korzystać z niej nawet podczas podróży. Szerokie spektrum walorów tego produktu sprawia, że świetnie sprawdzi się on nawet u najbardziej wymagających osób.

Irygatory do zębów – jakie są ich funkcje?

Jeżeli szczoteczka soniczna jest dla Ciebie niewystarczająca, to warto do niej dokupić irygator do zębów. Jest to innowacyjne urządzenie umożliwiające przepłukiwanie jamy ustnej. Wyróżnia się on bardzo dużym obszarem czyszczenia oraz zastosowaniem wielu profesjonalnych technologii, dzięki którym kondycja jamy ustnej może być utrzymana na bardzo wysokim poziomie. Z pomocą irygatora czyszczenie przestrzeni międzyzębowych może stać się o wiele prostsze oraz wygodniejsze. Irygator usuwa bowiem większość płytki bakteryjnej, a swoje funkcje realizuje zaledwie w kilkadziesiąt sekund. Dzięki temu korzystanie z tego produktu nie musi być związane z nakładem dużej ilości czasu. Korzystanie z irygatora jest rekomendowane dla wszystkich osób, które marzą o pięknym i nieskazitelnie białym uśmiechu. Co więcej, irygatory mają różne poziomy intensywności, dzięki czemu każda osoba może dopasować sposób ich działania do własnych preferencji. Mocną stroną irygatora jest też banalna obsługa – dzięki niej z produktu tego mogą korzystać wszystkie osoby bez wyjątku.

Szczoteczki soniczne i irygatory – czemu warto je kupić?

Ze szczoteczek sonicznych oraz irygatorów powinny korzystać przede wszystkim osoby szukające patentu na poprawę kondycji swojej jamy ustnej. Dzięki ich wykorzystaniu można jednak poprawić nie tylko jakość swojego zdrowia, ale również estetykę uśmiechu. Zadbane zęby są bowiem kluczowym elementem kształtującym aparycję każdego człowieka. Zarówno szczoteczki soniczne, jak i irygatory są dostępne w relatywnie niskich cenach, dzięki czemu nie trzeba wydawać na nie fortuny. Są one niezwykle wydajne i efektywne, a korzystanie z nich daje wymierne korzyści już po kilkunastu dniach od rozpoczęcia ich stosowania. Dlatego też zakup tych produktów jest absolutnie obligatoryjny dla wszystkich osób, które wiedzą, że higiena jamy ustnej jest absolutną podstawą.

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami psychologicznymi?
Polub nas na Facebook
Udostępnij wpis na Facebooku, aby pomóc innym osobom!