Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Strona głównaBlogUbezpieczenie na życie, czyli jak zabezpieczyć siebie i swoich bliskich na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń

Ubezpieczenie na życie, czyli jak zabezpieczyć siebie i swoich bliskich na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń

Kategorie:
Artykuły partnerów

Życie jest pełne niespodzianek – niestety nie zawsze tych pozytywnych. Warto zabezpieczyć się na taką ewentualność. Ubezpieczenie na życie i zdrowie zapewnia finansowe wsparcie w wielu nagłych, życiowych sytuacjach. Sprawdź, dlaczego warto wykupić taką polisę dla siebie i swoich najbliższych.

ubezpieczenie na życie siebie i swoich bliskich

Na czym polega ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie to produkt, który w podstawowej wersji zabezpiecza twoich najbliższych na wypadek, gdyby cię zabrakło. W takiej sytuacji wskazani w umowie uposażeni otrzymają świadczenie, którego wysokość jest uzależniona od sumy ubezpieczenia.

Sam wybierasz, jak skomponowany będzie twój produkt. W Nationale Nederlanden możesz wybrać zarówno sumę ubezpieczenia z przedziału od 1000 do 1000000 złotych, jak i dopasować opcje dodatkowe. Za wykupienie pakietu umów, częstotliwość opłacania składek czy metodę płatności możesz liczyć na dodatkowe zniżki.

Kiedy chroni ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie może chronić również np. w razie zachorowania, wypadku czy powstania uszczerbku na zdrowiu. Jeśli rozszerzysz zakres ochrony, otrzymasz praktyczną pomoc i finansowe wsparcie w razie zachorowania na cukrzycę, nowotwór, udar, zawał serca czy inne poważne schorzenia.

Do swojego ubezpieczenia możesz dodać również np.:

  • Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków – jeśli dojdzie do powstania uszczerbku na zdrowiu, otrzymasz świadczenie odpowiadające jego procentowi. Przeznaczysz je na dowolny cel, np. na rehabilitację.
  • Ubezpieczenie na wypadek pobytu w szpitalu i operacji – jeśli trafisz do szpitala i spędzisz tam ponad 3 dni albo przejdziesz operację, otrzymasz świadczenie z tego tytułu.
  • Ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą – w ten sposób zabezpieczysz się na wypadek konieczności odbycia leczenia za granicą. Suma ubezpieczenia może sięgnąć nawet 2 milionów euro.

Szczegółowe informacje na temat możliwych sposobów rozszerzenia ochrony znajdziesz pod adresem: https://www.nn.pl/dla-ciebie/zycie-i-zdrowie/ubezpieczenie-na-zycie.html.

Jak można wykupić polisę na życie?

Ubezpieczenie na życie to elastyczny produkt, który może zapewnić tobie i twoim najbliższym wszechstronną ochronę na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. W dobie powszechnego dostępu do internetu bez wychodzenia z domu zweryfikujesz dostępne oferty i wykupisz polisę online.

Wystarczy, że na stronie internetowej Towarzystwa Ubezpieczeniowego wskażesz podstawowe dane na temat wybranego zakresu ubezpieczenia. Otrzymasz kalkulację składki i wykupisz polisę dla siebie i swojej rodziny. Dokument potwierdzający zawarcie umowy ubezpieczenia otrzymasz drogą mailową. W ten sposób w kilka chwil zapewnisz swojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe w razie niespodziewanych sytuacji.

Jeśli tego potrzebujesz, w Nationale Nederlanden możesz również skorzystać ze spotkania z doświadczonym doradcą – na żywo bądź online. Podczas konsultacji specjalista przeanalizuje twoje potrzeby ubezpieczeniowe i zarekomenduje najlepsze rozwiązania.

Chcesz być na bieżąco z naszymi artykułami psychologicznymi?
Polub nas na Facebook
Udostępnij wpis na Facebooku, aby pomóc innym osobom!