Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Strona głównaZespółAleksandra Kolińska

Aleksandra Kolińska

Psycholog, Terapeuta, Interwent kryzysowy, Mediator

Nazywam się Aleksandra Kolińska. Jestem psychologiem ze specjalnością kliniczną, psychologiem śledczym oraz mediatorem i negocjatorem w trakcie stażu.

 

Jestem osobą niezwykle ciekawą świata, stale rozwijającą się. Ukończyłam jednolite studia magisterskie z psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie jak i studia podyplomowe z zakresu psychologii śledczej w praktyce operacyjnej i procesowej. W poszukiwaniu nowych ścieżek rozwoju i kompetencji ukończyłam studia podyplomowe z zakresu mediacji i negocjacji na Uniwersytecie Łazarskiego w Warszawie.

W trakcie nauki odbyłam praktyki na oddziale Klinicznym Psychiatrii wieku rozwojowego oraz na oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Pokrewnych dla dzieci i młodzieży w Szpitalu SPDSK w Warszawie.

 

W pracy z pacjentem dorosłym bazuję na szacunku do wartości i przekonań. Wierzę w moc umysłu i duszy. Nie narzucam, towarzyszę w podróży do odzyskiwania siebie i swojej mocy sprawczej.

 

W pracy z młodzieżą bazuję na wspólnej pracy nad wyzwaniami jakie stawia przed nimi życie w etapie wkraczania w dorosłość oraz otwartości i akceptacji.

 

„Osoba to płynny proces, nie stały i statyczny byt; płynąca rzeka zmian, nie blok z solidnego materiału; stale zmieniająca się konstelacja możliwości, a nie ustalona ilości cech.” C. Rogers

 

Dlaczego warto ze mną podjąć współpracę?

 

  • Jako psycholog kieruję się przede wszystkim dobrem Pacjenta. Możesz liczyć na wsparcie, dyskrecję, zrozumienie i dostosowanie przeze mnie technik pracy do specyfiki problemu, z którym się zmagasz.
  • Spotkania odbywają się w atmosferze bezpiecznej relacji oraz szacunku do Twoich wartości i przekonań
  • Towarzyszę w drodze do odnalezienia źródła trudności, odzyskiwania autonomii, uświadamiania sobie swojej mocy i znalezienia własnej drogi
  • Pomogę Ci zrozumieć schematy, spojrzeć ponad nie i wykorzystać pełnie Twojego potencjału.
  • Nie neguję innych specjalistów. Jeśli zauważę, że powinieneś zgłosić się do kogoś z innej specjalizacji, pomogę i polecę osobę, do której możesz się zgłosić.
  • Pracuję z osobami LGBTQ+
  • Pracuję opierając się na założeniu ,że organizm człowieka i poszczególne sfery życia stanowią jedną całość . Wszystko jest ze sobą powiązane i wzajemnie na siebie wpływa a leczenie polega na przywróceniu harmonii we wszystkich sferach.

 

Zapewniam pomoc psychologiczną pacjentom z różnych obszarów w okolicy Warszawskiej Białołęki lub online dla pacjentów z całej Polski.

Prowadzę również spotkania w języku angielskim.

 

Na wizytę możesz umówić się telefonicznie, mailowo lub za pomocą kalendarza on-line.