Poniedziałek - Niedziela, od 8:00 do 21:00
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro
501 775 717Wyślij zapytanieUmów wizytę
Strona głównaZespółAgnieszka Skwarczyńska-Szlasa

Agnieszka Skwarczyńska-Szlasa

Psycholog, Psychoonkolog, Psychotraumatolog

Nazywam się Agnieszka Skwarczyńska. Jestem absolwentką psychologii oraz studiów podyplomowych z psychoonkologii w SWPS w Warszawie.

W swojej praktyce zawodowej zajmuję się szeroko pojętym wsparciem psychologicznym. Pracuję z dorosłymi, także z osobami starszymi oraz z młodzieżą i dziećmi zmagającymi się z kryzysem wynikającym z wystąpienia w rodzinie poważnej choroby, traumy, kryzysu emocjonalnego. Pomagam osobom chorym onkologicznie, niepełnosprawnym i chorym terminalnie oraz ich rodzinom w radzeniu sobie z diagnozą i życiem po diagnozie, także z chorymi oraz ich rodzinami w sytuacji zaprzestania leczenia.

 

Dlaczego warto podjąć ze mną współpracę?

 

  • Pracuję z pacjentami doświadczającymi żałoby po śmierci bliskiej osoby.
  • Oferuję pomoc w aspekcie szeroko rozumianej utraty, takiej jak np. rozwód, rozstanie, niepełnosprawność, utrata pracy.
  • Zajmuję się pomocą w obszarze kryzysów życiowych, trudności osobistych, zaburzeń lękowych i stresu,
  • a także w trudnościach w radzeniu sobie z emocjami i ich wyrażaniem, obniżonego nastroju, poczucia bezsilności i bezradności,
  • oraz trudnościach wychowawczych.

Jeżeli zależy Ci na zrozumieniu, zaufaniu i dyskrecji – zapraszam do współpracy ze mną. Aby umówić się na wizytę zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą kalendarza online.