Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Psycholog Kobyłka

Dlaczego my?

Spokój w Głowie to poradnia psychologiczna z placówkami w Wołominie i w Warszawie, w której pracują specjaliści z bogatym doświadczeniem w różnych obszarach psychologii. Oferujemy profesjonalną pomoc osobom w kryzysach życiowych, sytuacjach stresowych i różnych problemach psychologicznych.

Specjaliści, którym możesz zaufać

Założycielka poradni Monika Chrapińska-Krupa jest psychologiem i psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem. Jest znaną ekspertką w dziedzinie psychologii. Wystąpiła w wielu programach telewizyjnych i stale jest zapraszana przez wiele programów TV do komentowania, udzielania porad oraz opinii z zakresu psychologii.

 

W naszej poradni nie znajdziesz przypadkowych osób. Wszyscy specjaliści, którzy tu pracują, to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie. Chętnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, aby jak najlepiej realizować się w zawodzie i pomagać swoim pacjentom.

Dlaczego warto nam zaufać?

Spokój w głowie to miejsce, w którym będziesz w stanie przezwyciężyć swoje trudności lub poradzić sobie z nimi konstruktywnie. W naszej poradni:

 • znajdziesz doświadczonych specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego;
 • możesz liczyć na kompleksową pomoc wykwalifikowanej kadry;
 • skorzystasz m.in. z terapii rodzinnej, terapii par, konsultacji z neuropsychologiem, dietetykiem klinicznym, psychologiem dziecięcym, psychotraumatologiem, seksuologiem, mediatorem;
 • odnajdziesz spokój i zrozumienie;

Wysoka jakość

O wysokiej jakości naszych usług świadczą także pozytywne opinie pacjentów w znanych serwisach internetowych (Google, Znany Lekarz, Booksy). Zapoznaj się z nimi poniżej.

Opinie

5/521 opinii

Warszawa

Zobacz opinie
4,8/5161 opinii

Wołomin

Zobacz opinie
5,0/539 opinii

Zobacz opinie
4,96/51232 opinie

Zobacz opinie

Psycholog Kobyłka

Psycholog Kobyłka – sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Na każdym etapie życia dziecka może pojawić się potrzeba skorzystania z konsultacji psychologicznej, czyli umówienie się na wizytę u psychologa w pobliżu Kobyłki.

Jest wiele spraw i problemów, którym nawet najbardziej troskliwi, empatyczni i wyrozumiali opiekunowie nie są w stanie sprostać.

Jak wybrać najlepszego specjalistę? Wśród funkcjonujących w regionie gabinetów psychologicznych na uwagę zasługuje nasza oferta, ponieważ Spokój w głowie to poradnia psychologiczna, która ma:

 • szerokie kompetencje,
 • bogate doświadczenie,
 • zaplecze pozwalające na skuteczne mierzenie się z rozmaitymi zaburzeniami oraz chorobami.

Współpraca z naszymi psychologami pomoże młodszym i starszym pacjentom w poprawieniu codziennego komfortu życia.

Szukasz psychologa niedaleko Kobyłki? Zobacz, czemu warto współpracować z nami

Dlaczego my?

Podjęcie pracy z psychologiem to ważny krok w stronę odzyskania równowagi. Dlatego, wybierając specjalistę, zapewne nie podejmujesz decyzji pochopnie i sprawdzasz różne opcje. Już zapewne udało Ci się zauważyć, że specjalistów takich jak psycholog w Kobyłce jest całkiem sporo. Co zatem sprawia, że warto podjąć współpracę właśnie z nami? Oto kilka powodów, dla których warto rozważyć wybranie naszej poradni psychologicznej.

Wieloletnie doświadczenie

Jako psycholog dziecięcy w Kobyłce i nie tylko – pracujemy już od wielu lat. A to oznacza, że na swojej drodze zawodowej spotkaliśmy się z tysiącami różnych sytuacji i przypadków, co w efekcie sprawia, że radzimy sobie z nawet największymi wyzwaniami. Wspólnie znajdziemy drogę wyjścia z problemów, poradzenia sobie z nimi przy użyciu skutecznych metod. Celem pracy z psychologami dziecięcymi bardzo często jest wyposażenie młodych pacjentów w narzędzia, które pozwalają przetrwać trudne chwile i uwierzyć w to, że jeszcze będzie pięknie. Tylko duży takt, wyczucie, ale też cierpliwość i obserwowanie postępów podopiecznych pozwalają na osiąganie rzeczywistych korzyści. Doświadczony psycholog do każdego podchodzi indywidualnie, bo wie, że nie ma dwóch takich samych przypadków.

Psycholog dziecięcy Kobyłka

Szerokie kompetencje

Nieustannie rozwijamy się jako psychologowie dziecięcy – poszerzamy wiedzę i umiejętności. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami psychologii. Wszystko po to, by móc pomagać pacjentom najlepiej jak to możliwe. Pracujący w naszym gabinecie psychologowie to osoby, które stale podnoszą swoje kompetencje i zdobywają nowe uprawnienia, m.in. jako psychoterapeuci oraz Praktycy i Trenerzy Treningu Zastępowania Agresji.

Nasza branża stale notuje nowe techniki, metody, dotychczasowe narzędzia są modyfikowane, ulepszane, dopasowywane do dynamiki zmieniającego się świata. Nie możemy stać w miejscu! Pacjenci z Kobyłki, zgłaszający się do swojego psychologa, psychologa dziecięcego muszą wiedzieć, że są pod najlepszą opieką, otoczeni wsparciem i merytorycznym doradztwem. Dostęp do konsultacji, wizyt kontrolnych, zaangażowanie w to, jak pacjent radzi sobie poza ośrodkiem – nasze kompetencje wykraczają dalece poza utarte schematy.

Gabinet psychologiczny w pobliżu Kobyłki

Konkretna specjalizacja

Chcąc jak najlepiej udzielać pomocy i wsparcia swoim podopiecznym, również tym najmłodszym, nasz gabinet psychologiczny zatrudnia doświadczonych psychologów. W Kobyłce próżno szukać równie profesjonalnego zespołu, z pasją, zaangażowaniem oraz wiedzą podchodzącego do spraw swoich pacjentów – dzieci, nastolatków i osób dorosłych.

Założycielka Monika Chrapińska-Krupa pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym, jako psycholog dziecięcy oraz psychoterapeuta dziecięcy. Większość jej pacjentów to właśnie dzieci i nastolatki – z różnymi potrzebami i problemami. Konsultację psychologiczną i terapię psychologiczną prowadzi jednak również dla osób dorosłych. Pełną ofertę naszej poradni psychologicznej znajdziesz w dedykowanej zakładce na naszej stronie.

Profesjonalny zespół

W naszym gabinecie psychologicznym znajdziesz wykwalifikowaną kadrę, godną zaufania. Nasz zespół tworzą eksperci w swojej dziedzinie. Jeśli potrzebna Ci pomoc psychologa w pobliżu Kobyłki to zapraszamy do naszej placówki. Poznaj bliżej nasz zespół psychologów.

Psycholog dziecięcy Kobyłka – wyróżnienia i nagrody

Wielokrotne wyróżnienia za pracę

Nasza praca jest doceniana zarówno przez Pacjentów, jak i przez ekspertów. Założycielka została wyróżniona m.in. prestiżowymi nagrodami ,,Orły Medycyny 2018”, ,,Orły medycyny 2019”, ,,Firma godna zaufania 2018, 2019, 2020″ oraz ,,Specjalista przyjazny pacjentom 2018″ prowadzony przez portal ZnanyLekarz.pl, które dodatkowo potwierdzają kompetencje psychologów w zlokalizowanym obok Kobyłki gabinecie psychologicznym „Spokój w głowie”.

Opinie na temat tego, jak pracuje nasz gabinet psychologa dziecięcego, znajdziesz również on-line, np. na portalu ZnanyLekarz.pl. lub w Google. Cieszymy się, że nasza praca cieszy się tak dużym uznaniem.

Renoma

Kompetencje psychologów oraz dobre opinie, jakimi się cieszą, sprawiają, że do poradni Spokój w głowie często trafiają osoby z poleceń. Wielu pacjentów miało okazję poznać lub obejrzeć występy Moniki Chrapińskiej-Krupy na szklanym ekranie, ponieważ często jest ona zapraszana jako ekspert do mediów – zwłaszcza wówczas, gdy poruszane są tematy związane z psychologią dziecięcą. To kolejny dowód na profesjonalizm, zaangażowanie oraz merytorykę, jaką znajdziesz w naszych progach w Wołominie lub w Warszawie.

Poradnia psychologiczna niedaleko Kobyłki

Przyjazna atmosfera

W pracy z pacjentami – zarówno dorosłymi, jak i z dziećmi – stawiamy przede wszystkim na budowanie komfortowej, przyjaznej i pełnej zaufania atmosfery w trakcie każdego spotkania. Rozumiemy, że rozmowa o problemach emocjonalnych jest dla pacjentów trudnym przeżyciem. Nie musisz się jednak obawiać. Nie oceniamy, nie krytykujemy, a wsłuchujemy się w to, co masz do powiedzenia. Zadajemy pytania i prowadzimy rozmowę tak, aby naprowadzić Cię na korzystny dla Ciebie kierunek działania.

Pełna dyskrecja

Każdy psycholog działa zgodnie z zasadami etyki zawodowej i z poszanowaniem Twoich praw jako pacjenta. Możesz zatem liczyć na pełną dyskrecję każdego ze spotkań. Tematy poruszone w trakcie rozmowy pozostaną między nami – możesz z nami rozmawiać bez obaw.

Zakres pomocy

Nie każdy psycholog w Kobyłce ma kwalifikacje pozwalające mu zorganizować i przeprowadzić psychoterapię dla dzieci lub nastolatków. Szukając pomocy dla swojej pociechy, dokładnie sprawdzaj ofertę gabinetu, który wybierzesz. „Spokój w głowie” to miejsce, które ukierunkowane jest na potrzeby młodszych pacjentów. Mamy wiedzę, doświadczenie oraz kompetencje pozwalające nam udzielać pomocy młodzieży borykającej się z problemami natury emocjonalnej, psychicznej. Psychologowie dziecięcy z Kobyłki leczą:

 • zaburzenia lękowe,
 • zaburzenia odżywiania,
 • depresję,
 • Zespół Aspergera,
 • inne związane z nadmierną pobudliwością, agresją, zaburzeniami tikowymi, moczeniem nocnym, trudnościach w relacjach z rówieśnikami.

Rodzicom niekiedy bardzo trudno jest ocenić, czy problem dziecka, z jakim aktualnie się mierzą jest normalny dla danego etapu rozwoju czy patologiczny. Każda sytuacja, która budzi Twoje wątpliwości powinna zostać skonsultowana ze specjalistą. Zazwyczaj wczesne wykrycie zaburzeń i natychmiastowe przystąpienie do ich leczenia, przynoszą bardzo dobre rezultaty. W efekcie postępowanie niektórych chorób można zatrzymać, a nawet cofnąć. Psycholog dziecięcy oceni sytuację na podstawie wywiadu, opinii ze szkoły, własnych spostrzeżeń, testów oraz badań.

Problemy z zachowaniem dzieci i młodzieży

Niektóre problemy mają podłoże psychologiczne, a wynikają np. z tego, że dziecko ma problemy z nauką lub jest odrzucane przez rówieśników. Powodem złego zachowania, popadania w nałogi i konflikty z prawem często są także traumatyczne przeżycia z przeszłości – rozwód lub śmierć rodziców, wzrastanie w środowisku patologicznym, złe wzorce. Praca psychologa jest na tyle kompleksowa i wnikliwa, że skupia się nie tylko na problemach doraźnych, ale też szukaniu ich przyczyn w minionych wydarzeniach i rozwiązywaniu ich.

Dogodna lokalizacja gabinetu

Potrzebny Ci dobry psycholog w Kobyłce lub okolicach? Do naszej poradni psychologicznej obok Kobyłki dotrzesz bez problemu również z okolicznych miast. Znajduje się w spokojnej, kameralnej okolicy, która również sprzyja udzielaniu wsparcia psychologicznego. Przy okazji bez trudu zaparkujesz tuż pod poradnią w Wołominie lub Warszawie.

 

Pomagamy klientom z wielu lokalizacji:

Konsultacje online – psycholog Kobyłka

Wychodząc naprzeciw wszystkim oczekiwaniom, nasza poradnia psychologiczna udostępnia konsultacje online. To spotkanie z psychologiem przeprowadzane za pośrednictwem kanałów takich jak Skype, Messenger lub WhatsApp – w formie wideokonferencji czy telefon. Możesz zaoszczędzić sporo czasu i połączyć się z terapeutą w ustalonym wcześniej terminie, o godzinie, która jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Taka forma wizyty jest równie wartościowa i skuteczna jak osobiste spotkanie w gabinecie, dlatego nie należy się obawiać spotkania online ze specjalistą.

Poradnia psychologiczna Kobyłka

Jeśli nadal masz wątpliwości – np. zastanawiasz się:

 • czy w ogóle Tobie lub Twojemu dziecku potrzebny jest psycholog,
 • czy współpraca z nami będzie dobrym rozwiązaniem,
 • jak będzie wyglądało spotkanie i czy trzeba się na nie jakoś przygotować,

zadzwoń, napisz lub zarezerwuj wizytę przez kalendarz online. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Krótka rozmowa pozwoli Ci uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Pamiętaj też, że praca z psychologiem zawsze rozpoczyna się od wstępnej konsultacji psychologicznej– dzięki temu możemy ukierunkować ją tak, abyś osiągnął swoje cele.

Umów się na pierwsze spotkanie. Serdecznie zapraszamy.

 

Monika Chrapińska-Krupa z zespołem