Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Strona głównaPsycholog online

Psycholog online

Psycholog online - jak się umówić na konsultację?

Nie wiesz, jak skorzystać z pomocy psychologicznej online? To bardzo proste!

1

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Możesz też skorzystać z formularza zapisu na wizytę online dostępnego na naszej stronie pod „Umów wizytę

2

Płatności za wizytę online zgodnie z cennikiem dokonaj na numer konta: 89105010251000009081155559 Spokój w głowie sp. z o.o. w tytule wpisując imię i nazwisko.

Brak płatności w ciągu 24 godzin od momentu rezerwacji wizyty będzie wiązał się z anulacją spotkania.

3

Po zaksięgowaniu wpłaty wizyta jest ostatecznie zarezerwowana. Mailowo lub SMSem dostaniesz login terapeuty, z którym połączysz się online przez komunikator Skype/Messenger/WhatsApp

4

Kiedy nadejdzie godzina Twojego spotkania – zadzwoń na Skype/Messenger. Wybrany przez Ciebie terapeuta będzie już czekał. Spotkanie potrwa przez wyznaczony wcześniej czas, zgodnie z ustaleniami.

Jeśli masz pytania zadzwoń. Udzielimy niezbędnych informacji i pomożemy w realizacji usługi.
Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia psychologicznego, skorzystaj z niego zdalnie. Dzięki temu będzie Ci łatwej powrócić do równowagi i odzyskać spokój w głowie.

 

Zapraszamy!

 

Psycholog online to metoda interwencji, z której możesz wygodnie skorzystać we własnym domu. Bez konieczności podróżowania i odwiedzania gabinetu psychologicznego. Dzięki technologiom nowej generacji możesz liczyć na spotkanie z terapeutą online tylko głosowe, pisemne lub wirtualnie twarzą w twarz.

Rozumiemy, że z różnych powodów i okoliczności wizyta w gabinecie naszych specjalistów może być dla Ciebie utrudniona. Ze względu na czas, odległość, stan zdrowia itd. Dlatego proponujemy Ci możliwość skorzystania z terapii psychologicznej online. Jest to usługa psychoterapii z wykorzystaniem nowych technologii komunikacyjnych, które pozwalają przełamać wszelkie bariery i dają możliwość skorzystania z naszych usług w czasie rzeczywistym i z takim samym jak zawsze profesjonalizmem.

Pomoc psychologiczna online

Przeżywasz trudne momenty w swoim życiu i potrzebujesz pomocy? Zmagasz się z poczuciem osamotnienia lub lękiem? A może doświadczasz trudności w relacjach z najbliższymi? To tylko kilka sytuacji, w których może Ci być potrzebne wsparcie psychologa.

 

Nie musisz wychodzić z domu, aby je uzyskać. Pomoże Ci psycholog online.

 

Konsultacja psychologiczna online oraz psychoterapia online przez internet zapewnią Ci niezbędne wsparcie. Pozwolą:

 • rozpocząć lub kontynuować psychoterapię – gdziekolwiek jesteś,
 • uzyskać pomoc w sytuacji kryzysowej – kiedy potrzebujesz szybkiej interwencji specjalisty,
 • uporać się z codziennymi problemami – tak, abyś odzyskał równowagę i wewnętrzny spokój.

 

Podobnie jak w przypadku naszych terapii bezpośrednich, pomoc psychologiczna online ma na celu pomóc pacjentowi rozwiązać problemy, z którymi się zgłasza. Wszystko to odbywa się w środowisku zaufania, szacunku, poufności, empatii i profesjonalizmu. Pomoc psychologiczna online jest tak samo skuteczna jak terapia twarzą w twarz, o ile jest przeprowadzana regularnie, bez zakłóceń lub innych trudności z połączeniem.

 

Zespół naszej poradni psychologicznej zaprasza do korzystania ze wsparcia tą drogą. Psycholog online jest do Twojej dyspozycji! Obsługujemy Klientów z całej Polski.

Psycholog online

Psycholog online – jak to działa?

Pragniemy, aby nasi Klienci mogli wygodnie skorzystać z wirtualnego psychologa, nie martwiąc się o podróż i/lub ograniczenia związane z utrudnieniami ruchu i czasem dojazdu do gabinetu. Wygoda i łatwość dostępu do pomocy psychologa online, pozwalają skorzystać z konsultacji dzięki prostym urządzeniom elektronicznym, takim jak telefon komórkowy, tablet, laptop lub komputer. Sama możliwość przenoszenia usługi psychoterapii na odległość i umówienia konsultacji w dowolnym miejscu (np. w domu, miejscu pracy, domku letniskowym, samochodzie, pracy lub innym), jest bardzo praktyczna dla obu stron.

Możesz się zastanawiać, jak wygląda pomoc psychologiczna online – zwłaszcza, jeśli do tej pory nie korzystałeś z możliwości, jakie daje komunikacja przez Internet. Oto krótkie wyjaśnienie.

Psycholog online może Ci udzielić pomocy:

przez Skype, Messenger lub WhatsApp – w formie wideokonferencji
Wystarczy, że masz pod ręką laptopa, tablet lub smartfona z dostępem do internetu. Porozmawiasz z psychoterapeutą niemal tak jak w gabinecie. Znajdź sobie spokojne miejsce do rozmowy i skorzystaj ze wsparcia.

Jakiej pomocy może udzielić psycholog online?

Nie wszystkie psychologiczne trudności lub zaburzenia wyrażają się u ludzi w ten sam sposób. Na ich nasilenie wpływa liczba i natężenie objawów, stopień wpływu na życie człowieka oraz czas ich trwania. Pomoc psychologiczna online uwzględnia wszystkie te aspekty i traktuje każdego Klienta indywidualnie. Oferta pomocy na odległość jest skierowana do młodzieży, dorosłych i osób starszych.

Nasza praktyka kliniczna wykazała, że psychoterapeuta online i jego interwencje psychologiczne na odległość są skuteczne w wielu różnych problemach psychologicznych, takich jak:

 • depresja,
 • zaburzenie afektywne dwubiegunowe,
 • zaburzenia lękowe,
 • ataki paniki,
 • lęk napadowy,
 • fobia społeczna,
 • różne fobie,
 • zespół stresu pourazowego (PTSD),
 • nerwica natręctw,
 • zaburzenia snu
 • uzależnienia,
 • zaburzenia odżywiania,
 • problemy w relacjach,
 • kryzysy małżeńskie,
 • zaburzenia osobowości,
 • problemy wychowawcze.

Nasi psychologowie zapewniają online dokładnie taki sam zakres pomocy jak w gabinecie. Możesz się do nas zgłosić z dowolną sprawą – czy to dotyczącą Ciebie samego, czy np. problemów wychowawczych z dziećmi.

Psycholog online - skontaktuj się z nami, aby uzyskać wsparcie m.in. przy:

 • obniżonym nastroju i depresji,
 • poczuciu samotności,
 • problemach emocjonalnych,
 • kłopotach z radzeniem sobie ze stresem oraz presją czasu,
 • problemach rodzicielskich,
 • problemach, z którymi zmagają się Twoje dzieci,
 • wyzwaniach psychologicznych w okresie choroby.

Dobry psycholog online – korzyści z terapii

 

Konsultacje psychologiczne na odległość mają na celu rozszerzenie możliwości świadczenia usług z zakresu psychologii i psychoterapii – w sposób etyczny, poważny i odpowiedzialny. Dzieje się to poprzez proces alternatywny, ale równie korzystny dla Klienta, jak opieka bezpośrednia. Nasi psychologowie online udzielają pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej osobom potrzebującym tego wsparcia, gdziekolwiek się znajdują.

Pomoc psychologiczna online umożliwia łatwy dostęp do usług psychologicznych tym, którzy:

 • znajdują się w dowolnym miejscu Polski,
 • muszą liczyć się z ograniczeniami czasu lub podróży,
 • muszą zmagać się z niepełnosprawnością fizyczną lub ograniczoną sprawnością ruchową,
 • pozostają w profilaktycznej izolacji lub cierpią na choroby uniemożliwiające im fizyczny i namacalny kontakt twarzą w twarz,
 • mają trudności w opuszczeniu domu (np. fobia społeczna lub lęk, agorafobia itp.),

Psycholog online umożliwia rozpoczęcie i/lub prowadzenie sesji psychoterapeutycznej w bezpieczny i chroniony sposób w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Możesz skorzystać z konsultacji w zaciszu swojego domu, w pracy lub w innym wybranym przez siebie miejscu. Pod warunkiem, że gwarantuje ono prywatność i pozwala swobodnie wypowiadać się podczas rozmowy.

 

Psychoterapeuta online – zaufaj najlepszym!

 

Jeśli szukasz pomocy psychologicznej lub psychoterapeutycznej, wiedz, że ważniejszy niż rodzaj opieki (osobiście lub na odległość) jest rodzaj terapii, którą zamierzasz podjąć. Obecnie istnieje wiele form psychoterapii. Różnią je założenia, metody i techniki terapeutyczne. Specjaliści zatrudnieni w naszej poradni zawsze dobierają najlepsze systemy pomocy psychologicznej online do problemu Klienta oraz jego możliwości.

Dzięki konsultacjom z terapeutą online zrozumiesz istotę swoich problemów i odnajdziesz w sobie spokój w atmosferze szacunku i zaufania. Towarzyszymy i prowadzimy Cię przez cały proces, abyś mógł zajrzeć do środka siebie, znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania i wzmocnić się we wszystkich obszarach swojego życia.

Jesteśmy dla Ciebie!

Dlaczego warto nam zaufać?

100% prywatności
Korzystamy z bezpiecznych połączeń i chronimy Twoją prywatność. Zachowujemy poufność rozmów z Klientami – dokładnie tak jak podczas wizyt w gabinecie.
Elastyczne godziny
Skontaktuj się z nami, aby ustalić dogodną porę konsultacji psychologicznej. Wybierz taką godzinę, gdy możesz na spokojnie usiąść przed komputerem czy ze smartfonem w ręku i skoncentrować się na rozmowie.
Doświadczeni eksperci
Czekają na Ciebie psychologowie i psychoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem. Uzyskasz ich pomoc z dowolnego miejsca na świecie.

Potrzeba skorzystania z pomocy psychologicznej coraz częściej pojawia się u dzieci, młodzieży i dorosłych. Okres pandemii zapoczątkował, a przynajmniej spopularyzował terapię w formie zdalnej. Internetowy psycholog online to specjalista, który jest dostępny dla każdego, bez względu na miejsce zamieszkania. Tak swobodny dostęp do jego usług sprawił, że bez długiego oczekiwania w kolejce możesz skorzystać z terapii u psychologa online. Opinie na temat takiej opcji rozwiązywania problemów są jak najbardziej przychylne, dlatego warto przyjrzeć się jej bliżej.

Spis treści:

Psycholog online – co to za usługa?

W czym pomaga internetowy psycholog?

Psycholog dziecięcy online – internetowa psychoterapia

Opinie o psychologu online – czy jest skuteczny?

Jak znaleźć psychologa online w Warszawie?

Psychoterapia online

Psycholog online – co to za usługa?

Jeszcze do niedawna wizyty u psychologa były kojarzone z kozetką i długimi rozmowami twarzą w twarz. Dzisiaj rozmowa oczywiście pozostaje podstawą w rozwiązywaniu problemów pacjentów, lecz z powodzeniem może się odbywać także w formie zdalnej.

Psycholog online to coraz częściej poszukiwany specjalista. Sesje terapeutyczne z jego udziałem odbywają się przez Skype, Messenger lub inny komunikator internetowy. Najlepiej, aby podczas wirtualnych spotkań pacjent miał włączoną kamerkę – duża część terapii opiera się bowiem na wysyłaniu i odbieraniu komunikatów niewerbalnych, a potem ich interpretowaniu w połączeniu z tym, co zostało powiedziane.

W czym pomaga internetowy psycholog?

Psycholog online to taki sam specjalista, z jakim spotykasz się osobiście w gabinecie. Oczywiście musisz uważać na samozwańczych ekspertów, którym bliżej do mentorów czy coachów, a nie do psychologów.

Internetowy psycholog, który ma wykształcenie kierunkowe, doświadczenie i certyfikaty potwierdzające zdobyte kwalifikacje pomaga w radzeniu sobie z rozmaitymi zaburzeniami oraz problemami natury psychicznej. Zalicza się do nich m.in. leczenie lub pomoc w:

 • depresji,
 • zaburzeń odżywiania (anoreksji, bulimii),
 • zaburzeń lękowych,
 • zaburzeń zachowania (agresja, nieposłuszeństwo, wybuchy złości, skłonności do buntowania się i łamania prawa),
 • zespołu Aspergera,
 • nerwicy (napady lękowe, zaburzenia dysocjacyjne, zaburzenia depresyjno-lękowe, nerwice lękowe, nerwica natręctw, fobie społeczne),
 • trudności adaptacyjnych,
 • moczeń nocnych.

Ważnym elementem każdej terapii jest rozpoznanie przyczyny danego problemu. Mogą to być przeżyte w dzieciństwie traumy, problemy z odnalezieniem się w patchworkowej rodzinie, rozwód rodziców, prześladowanie ze strony rówieśników, zaburzony obraz samego siebie, kompleksy, fobie, nerwica, napady lęku oraz wiele innych. Ustalenie powodu, dla którego dana osoba zachowuje się w ten, a nie w inny sposób to klucz do rozwiązania problemu. Pozwala też opracować najlepszą formę terapii, aby dopasować jej przebieg do potrzeb danego pacjenta.

Psycholog dziecięcy online –  psychoterapia online

Zastanawiasz się, czy usługi oferowane przez psychologa online są dla Ciebie odpowiednie? Okazuje się, że wiele osób może skorzystać z pomocy specjalisty w formie zdalnej. Dlaczego jest to ciekawa i atrakcyjna dla wielu osób terapia? Bo kiedy jednak trafisz do miejsca, gdzie poczujesz się w pełni akceptowany, bezpieczny i swobodny, będziesz mógł otworzyć się i opowiedzieć o swoich problemach.

Dla wielu jest to znacznie łatwiejsze, gdy przebywają w swojej strefie komfortu, np. w domu. Osoby cierpiące z powodu depresji czy fobii społecznych nie muszą od razu przełamywać swojego największego lęku i wychodzić na zewnątrz, aby dotrzeć do psychologa. Online zrobią to bez ruszania się z ulubionej kanapy, siedząc z kubkiem pysznej herbaty w dłoni.

Do jakich specjalistów masz dostęp zdalnie? W gabinecie Spokój w Głowie pracuje:

 • psycholog dziecięcy online – to specjalista, który zajmuje się problemami najmłodszych pacjentów (dzieci i nastolatków). W empatyczny sposób podchodzi do ich zmartwień, z dużym wyczuciem prowadzi wywiad, zbierając opinie samych pacjentów, jak również ich opiekunów,
 • internetowy psycholog dla dorosłych – z psychoterapii online mogą skorzystać również dorośli, którzy czują, że potrzebują profesjonalnego wsparcia w radzeniu sobie ze stresem, traumą, negatywnymi emocjami.

Warto sprawdzić, jaką specjalizację ma psycholog, którego znalazłeś dla siebie lub bliskiej osoby. Źródłem wielu cennych informacji na pewno okaże się jego strona internetowa. Dobrym pomysłem jest rozmowa telefoniczna ze specjalistą czy poszukanie opinii innych pacjentów na temat danej osoby. To pozwoli Ci podjąć świadomą decyzję, który psycholog online jest najlepszy dla Ciebie.

Opinie o psychologu online – czy jest skuteczny?

Niektórzy zastanawiają się nad skutecznością terapii online prowadzonej w formie internetowej. Jaki jest efekt pracy z psychologiem online? Opinie na ten temat są jednak w przeważającej mierze pozytywne. Pacjenci zwracają uwagę na:

 • oszczędność czasu – nie muszą wychodzić z domu, stać w korkach i tracić czasu na dojazd do gabinetu,
 • poczucie bezpieczeństwa – dom, to najbezpieczniejsze miejsce, w którym pacjenci czują się najpewniej i zachowują się bardzo swobodnie,
 • możliwość elastycznego ustalania grafiku spotkań – sesję w ramach terapii online możesz odbyć z dowolnego miejsca, gdzie masz dostęp do Internetu. Dlatego nie musisz przerywać psychoterapii, gdy wyjeżdżasz na urlop lub w delegację,
 • cennik psychologa online – cena za usługę online będzie taka sama jak za stacjonarną, ale możesz ją zrealizować z miejsca, w którym obecnie się znajdujesz.

Wracając do głównego pytania na temat skuteczności psychoterapii online, zapewniamy, że rezultaty są satysfakcjonujące. Szybko można zauważyć poprawę samopoczucia pacjenta.

Jak znaleźć psychologa online w Warszawie?

psycholog online

Chociaż w przypadku psychologa online nie ma konieczności skupiania się na wyszukiwaniu osób z danego regionu, to jednak dużo pacjentów ma zaufanie do specjalistów z większych miast. Psycholog online z Warszawy to jeden z takich ekspertów, cieszący się uznaniem wśród okolicznych mieszkańców, ale też z miejsc oddalonych o setki kilometrów. Jeżeli mieszkasz niedaleko Warszawy i zdecydujesz się na współpracę zdalną, to co pewien czas możesz też spotykać się ze swoim terapeutą twarzą w twarz w jego gabinecie. Z czasem, jeśli uznasz, że chcesz zmienić formę spotkań, będziesz mógł korzystać z usług wyłącznie stacjonarnie.

W poszukiwaniu psychologa dziecięcego online lub psychologa dla osoby dorosłej:

 • kieruj się opisami ze strony internetowej – pamiętaj, że najbardziej wiarygodni są specjaliści, którzy taką stronę mają, aktualizują na bieżąco, a nawet udostępniają swoje nazwiska i wizerunki. Przeczytasz wtedy, jaka jest ich specjalizacja, jakie mają wykształcenie, a nawet poznasz sposób, w jaki pracują. Niektórzy mają na koncie wiele sukcesów zawodowych, którymi się chwalą, inni z kolei brali udział w ciekawych inicjatywach społecznych. Otwartość i niezatajanie informacji na swój temat są ważnym wyznacznikiem tego, czy danej osobie możesz zaufać,
 • sprawdzaj opinie innych pacjentów – jeżeli są to opinie wiarygodne, wystawiane rzeczywiście przez pacjentów, to będą one dla Ciebie źródłem przydatnej wiedzy. Dowiesz się, jak pracuje dany psycholog online i jakich efektów możesz oczekiwać po zakończeniu psychoterapii. Doświadczenia innych ludzi są budujące i wartościowe, sprawdź opinie o naszej poradni!

Psycholog online opinie

 • kieruj się własnymi odczuciami – zaufaj swojej intuicji. Aby lepiej poznać internetowego psychologa, do którego zapiszesz się na psychoterapię, możesz zadzwonić do niego i porozmawiać. Zapytaj przy okazji o ofertę, metody i sposób prowadzenia zajęć przez psychologa online. Cennik to kolejna interesująca kwestia, którą możesz poruszyć podczas tej rozmowy.

Psychoterapia online

Jeżeli szukasz psychologa online w Warszawie, to polecamy usługi specjalistów Spokój w Głowie. Znajdziesz tu psychologa dziecięcego, dla nastolatków oraz dla dorosłych. Skorzystasz z porad, weźmiesz udział w psychoterapii. Jeżeli jesteś z okolic stolicy, to oprócz spotkań online będziesz mógł również zapisać się na sesje grupowe czy indywidualne bezpośrednio w poradni.

Masz pytania? Sprawdź naszą stronę internetową i znajdujące się tam wpisy blogowe, wartościowe artykuły, porady i wskazówki. Choć nie zastąpią one psychoterapii online lub stacjonarnej, to mogą być pomocne w postawieniu diagnozy czy zrozumieniu swoich lub problemów bliskich Ci osób.

Chcesz poznać szczegóły zapisu na wizytę online z psychologiem z naszej poradni psychologicznej Spokój w Głowie?

Możesz również do nas zadzwonić lub napisać, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.