Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Psycholog Marki

Dlaczego my?

Spokój w Głowie to poradnia psychologiczna z placówkami w Wołominie i w Warszawie, w której pracują specjaliści z bogatym doświadczeniem w różnych obszarach psychologii. Oferujemy profesjonalną pomoc osobom w kryzysach życiowych, sytuacjach stresowych i różnych problemach psychologicznych.

Specjaliści, którym możesz zaufać

Założycielka poradni Monika Chrapińska-Krupa jest psychologiem i psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem. Jest znaną ekspertką w dziedzinie psychologii. Wystąpiła w wielu programach telewizyjnych i stale jest zapraszana przez wiele programów TV do komentowania, udzielania porad oraz opinii z zakresu psychologii.

 

W naszej poradni nie znajdziesz przypadkowych osób. Wszyscy specjaliści, którzy tu pracują, to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie. Chętnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, aby jak najlepiej realizować się w zawodzie i pomagać swoim pacjentom.

Dlaczego warto nam zaufać?

Spokój w głowie to miejsce, w którym będziesz w stanie przezwyciężyć swoje trudności lub poradzić sobie z nimi konstruktywnie. W naszej poradni:

 • znajdziesz doświadczonych specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego;
 • możesz liczyć na kompleksową pomoc wykwalifikowanej kadry;
 • skorzystasz m.in. z terapii rodzinnej, terapii par, konsultacji z neuropsychologiem, dietetykiem klinicznym, psychologiem dziecięcym, psychotraumatologiem, seksuologiem, mediatorem;
 • odnajdziesz spokój i zrozumienie;

Wysoka jakość

O wysokiej jakości naszych usług świadczą także pozytywne opinie pacjentów w znanych serwisach internetowych (Google, Znany Lekarz, Booksy). Zapoznaj się z nimi poniżej.

Opinie

5/521 opinii

Warszawa

Zobacz opinie
4,8/5161 opinii

Wołomin

Zobacz opinie
5,0/539 opinii

Zobacz opinie
4,96/51232 opinie

Zobacz opinie

Psycholog Marki – sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Doświadczasz przemęczenia? Podejrzewasz depresję u siebie albo u swojego dziecka? Doświadczony i empatyczny psycholog dla mieszkańców Marek pozwoli Ci skutecznie rozpoznać źródło problemów i efektywnie nad nimi pracować. Właśnie dlatego warto postawić na poradnię psychologiczną w pobliżu Marek, którą prowadzi Monika Chrapińska-Krupa. Pomoc psychologiczną świadczy w nim zespół terapeutów specjalizujących się w psychoterapii dorosłych, młodzieży i dzieci.

Psychoterapia Marki – popraw swój komfort życia!

Jako psycholog i psychoterapeuta pracuję już wiele lat, dzięki czemu w swojej praktyce spotkałam się z różnorodnymi pacjentami i problemami. Zarówno ja, jak i inni psycholodzy naszej poradni indywidualnie podchodzimy do każdego przypadku, dopasowując metodę psychoterapii do konkretnego pacjenta. Psychoterapia dla osób z Marek, prowadzona z naszą pomocą, pozwala zmienić sposób myślenia o sobie i otoczeniu, co znacząco wpływa na komfort życia.

Poradnia psychologiczna Marki – kompleksowe wsparcie w kryzysowej sytuacji

Pomoc psychologiczna, świadczona przeze mnie oraz innych specjalistów pracujących w moim gabinecie psychoterapii, kierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych z Marek. Psycholog dla osób dorosłych pomaga w zakresie:

Psycholog dziecięcy Marki

Jako psycholog dziecięcy i psychoterapeuta specjalizuję się w pracy z dziećmi w różnym wieku i na różnym stopniu rozwoju. Pomagamy w różnorodnych problemach – rodziców najmłodszych dzieci wspieramy m.in. w przypadkach:

 • odmawiania jedzenia,
 • nadmiernej złości,
 • lęków (przed ciemnością, lęki separacyjne, przed lekarzem itp.),
 • odmowy chodzenia do szkoły.

Nasz gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej jest także otwarty na problemy starszych dzieci oraz młodzieży, wynikające z kłopotów z koncentracją, przyswajaniem wiedzy, nadmiernej agresji i stresu oraz uzależnienia od telefonu czy komputera.

Certyfikowany psycholog Marki

Każdy psycholog prowadzący gabinet czy poradnię psychologiczną powinien na bieżąco podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać kompetencje. Dlatego stale uczestniczę w różnorodnych szkoleniach i warsztatach. Jestem psychoterapeutą oraz certyfikowanym Praktykiem i Trenerem Treningu Zastępowania Agresji. Brałam udział w certyfikowanych szkoleniach z zakresu terapii poznawczo-behawioralnej oraz zaburzeń lękowych i nadmiernej agresji i złości u dzieci.

Psychoterapia Marki dostosowana do potrzeb

Psychoterapia, którą proponujemy pacjentom z Marek, dostosowana jest indywidualnie do potrzeb konkretnej osoby. Zarówno u dzieci jak i u dorosłych dobry psychoterapeuta może zastosować różne nurty psychoterapii – np. poznawczo-behawioralny. W przypadku najmłodszych psychoterapia często dotyczy całej rodziny. Dzięki niej możliwa jest zmiana sposobu myślenia, a następnie mechanizmów zachowania. Przeznaczona dla osób z Marek psychoterapia prowadzona przez specjalistę to szansa na poprawę komfortu życia i zmianę postrzegania samego siebie. Psychoterapia indywidualna, proponowana przez nasz gabinet psychoterapii, pomaga poprawić relacje rodzinne, poradzić sobie ze stresem, traumatycznymi przeżyciami, lękami, a także wspomagać leczenie farmakologiczne.

Psychoterapia Marki – pomoc specjalistów

Skoro już podjąłeś decyzję o tym, żeby uczęszczać na psychoterapię, w Markach możesz znaleźć wykwalifikowanych specjalistów. Nie zostawiaj wyboru przypadkowi – leczenie często zajmuje sporo czasu, a skoro angażujesz się w nie na 100%, to warto, aby była to inwestycja, która szybko się zwróci. Taką gwarancję da Ci tylko zaangażowanie w dobrą psychoterapię, prowadzoną pod nadzorem specjalisty z kwalifikacjami. W Spokój w Głowie pracują wykwalifikowani psychologowie oraz terapeuci specjalizujący się w problemach dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Psycholog Marki – zaufaj naszemu doświadczeniu!

W naszej poradni panuje spokój i przyjazna atmosfera sprzyjająca zwierzeniom i rozmowom opartym na zaufaniu. Nie ma tematów tabu ani takich, których byśmy się nie podjęli. Zawsze jednak dbamy o komfort pacjenta, jesteśmy dyskretni i koncentrujemy się na indywidualnym podejściu do potrzeb odwiedzających nas osób. W ten sposób psychoterapia w Markach pomogła już wielu osobom uporać się z problemami i odzyskać radość życia.

Psycholog Marki, psychoterapeuta Marki – u nas otrzymasz zrozumienie

Pomoc psychologiczna, którą świadczę w swoim gabinecie psychologicznym oraz psychoterapii wraz z zespołem specjalistów, przebiega w atmosferze ciepła i zrozumienia. Każdy psycholog z empatią i troską podchodzi do problemów swoich pacjentów, gwarantując odpowiednie podejście do dzieci oraz dyskrecję. Poprzez wysłuchanie i zadawanie odpowiednio dobranych pytań ukierunkowuję pacjentów na właściwe rozwiązania. Nie oceniam ani nie krytykuję, rozumiejąc, że problemy emocjonalne, które skłoniły Cię do wizyty u psychologa, mogą być trudne. Moja poradnia psychologiczna cieszy się zaufaniem pacjentów – często jestem zapraszana jako ekspert do telewizji, a ponadto zostałam wyróżniona w wielu prestiżowych konkursach, m.in.:

 • “Orły Medycyny 2018” oraz 2019,
 • “Specjalista przyjazny Pacjentom 2018”,
 • “Firma godna zaufania 2018”.

Psycholog Marki – rezerwacja wizyt

Zapraszam osoby z Marek do kontaktu telefonicznego oraz umawiania wizyt poprzez kalendarz online!

 

Monika Chrapińska-Krupa

Sprawdź: