Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Psycholog Radom

Dlaczego my?

Spokój w głowie to poradnia psychologiczna w Wołominie niedaleko Warszawy, w której pracują specjaliści z bogatym doświadczeniem w różnych obszarach psychologii. Oferujemy profesjonalną pomoc osobom w kryzysach życiowych, sytuacjach stresowych i różnych problemach psychologicznych.

Specjaliści, którym możesz zaufać

Założycielka poradni Monika Chrapińska-Krupa jest psychologiem i psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem. Jest znaną ekspertką w dziedzinie psychologii. Wystąpiła w wielu programach telewizyjnych i stale jest zapraszana przez wiele programów TV do komentowania, udzielania porad oraz opinii z zakresu psychologii.

 

W naszej poradni nie znajdziesz przypadkowych osób. Wszyscy specjaliści, którzy tu pracują, to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie. Chętnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, aby jak najlepiej realizować się w zawodzie i pomagać swoim pacjentom.

Dlaczego warto nam zaufać?

Spokój w głowie to miejsce, w którym będziesz w stanie przezwyciężyć swoje trudności lub poradzić sobie z nimi konstruktywnie. W naszej poradni:

 • znajdziesz doświadczonych specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego;
 • możesz liczyć na kompleksową pomoc wykwalifikowanej kadry;
 • skorzystasz m.in. z terapii rodzinnej, terapii par, konsultacji z neuropsychologiem, dietetykiem klinicznym, psychologiem dziecięcym;
 • odnajdziesz spokój i zrozumienie;

Wysoka jakość

O wysokiej jakości naszych usług świadczą także pozytywne opinie pacjentów w znanych serwisach internetowych (Google, Znany Lekarz, Booksy). Zapoznaj się z nimi poniżej.

Opinie

5/521 opinii

Warszawa

Zobacz opinie
4,8/5153 opinie

Wołomin

Zobacz opinie
5,0/539 opinii

Zobacz opinie
4,96/51128 opinii

Zobacz opinie

Psycholog Radom

Psycholog Radom – sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Psycholog to specjalista, którego trzeba obdarzyć ogromnym zaufaniem i empatią. Tematy poruszane podczas spotkań są na tyle wrażliwe, czasem wstydliwe czy bolesne, że pacjent nie jest w stanie otworzyć się od razu i nie zrobi tego przed przypadkową osobą. Trafienie do psychologa, który nie umie pomóc, może szybko zniechęcić osobę, która potrzebuje prawdziwej pomocy. Dlatego, jeśli w Twojej okolicy nie ma dobrego specjalisty, lepiej poszukaj go nieco dalej.

Psycholog Radom – alternatywa online dla mieszkańców Radomia

Już nieco ponad 100 km od Radomia znajduje się Wołomin, a w nim poradnia psychologiczna Spokój w Głowie. Miejsce, gdzie pracują empatyczni, pełni zaangażowania, entuzjazmu, wiedzy i doświadczenia psychologowie dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Z ich wsparcia można skorzystać nie tylko stacjonarnie, ale też online, co pozwala na całkowite zatarcie granic i rozszerzenie usług nie tylko na stolicę, ale też miasta takie jak Radom.

Psycholog z Radomia czy z Wołomina?

W Twoim mieście zapewne jest sporo miejsc, które konkurują o tytuł najbardziej przyjaznego dla pacjentów i gotowego do niesienia pomocy. Jednak z różnych względów możesz nie chcieć chodzić na terapię w Radomiu. Poradnia psychologiczna znajduje się za daleko? Nie cieszy się dobrą opinią? A może po prostu jest zlokalizowana w takim miejscu, że idąc tam, spotkasz swoją rodzinę lub znajomych? Chociaż wizyty u psychologa nie są powodem do wstydu, to wielu pacjentów woli uniknąć plotek czy spekulacji i po prostu chce chronić swoje życie prywatne.

Z myślą o takich osobach nasza poradnia psychologiczna rozszerzyła zakres swojej działalności o Radom. Psycholog, który przyjmuje w Spokój w Głowie jest również do Twojej dyspozycji! Zajmuje się sprawami:

 • dorosłych,
 • dzieci,
 • młodzieży.

Prowadzimy terapie w formie indywidualnej, grupowej, a także dla par. Aby jeszcze lepiej docierać do wszystkich klientów, udostępniliśmy możliwość uczestniczenia w spotkaniach online za pośrednictwem Skype lub Messenger.

Dlaczego warto wybrać psychologa Spokój w Głowie?

Nazwa „Spokój w Głowie” nie jest przypadkowa i odnosi się wyłącznie do naszej poradni psychologicznej. Radom, ale też inne miasta w Polsce nie mają takiego miejsca, więc nic dziwnego, że często kontaktują się z nami osoby mieszkające dziesiątki, a nawet setki kilometrów od Warszawy. Jak do nas trafiają? Szukając wyspecjalizowanych usług psychologa dziecięcego lub dla dorosłych.

Pierwsze ciekawe informacje znajdują oni na naszej stronie internetowej – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wpisami na blogu czy w opisie usług, które mają wysoką wartość merytoryczną. Nie zastąpią one konsultacji z psychologiem, ale mogą stanowić wstęp do rozpoznania swoich potrzeb czy uzmysłowienia sobie, że problem w ogóle występuje. Co dalej? Jesteśmy otwarci na naszych pacjentów – bez względu na ich wiek, schorzenia, zaburzenia, intensywność przeżyć, stan psychiczny, w jakim się znajdują, oczekiwania, potrzeby, ale też miejsce zamieszkania. Jeśli jest to Radom, poradnia psychologiczna zaproponuje konsultacje online. To niezwykle wygodna, a przede wszystkim skuteczna forma terapii.

Psycholog Spokój w Głowie:

 • ma wysokie kwalifikacje, wiedzę oraz doświadczenie, które pozwalają na skuteczne niesienie pomocy i indywidualne opracowywanie terapii,
 • oferuje szeroki zakres usług – leczy zaburzenia lękoweodżywianiadepresje, pomaga osobom cierpiącym z powodu Alzheimera, demencji, autyzmu i zespołu Aspergera, wspiera rozwodzące się pary, dorosłych z syndromem DDA oraz innych, potrzebujących pomocy,
 • pomaga wszystkim pacjentom – w naszej poradni pracuje psycholog dziecięcy, dla młodzieży i dorosłych. To ważne, aby specjalista miał odpowiednie podejście do swoich podopiecznych, dostosowywał do nich sposób komunikacji oraz rodzaj ćwiczeń,
 • prowadzi psychoterapie indywidualne i grupowe, w tym także terapie rodzinne i dla par przeżywających kryzys w związku,
 • ma różne specjalizacje – nasz zespół jest duży, a specjaliści, którzy go tworzą mają różne kompetencje i wykształcenie. Są wśród nas psychologowie, psychoterapeuci, trenerzy TZA, terapeuci, dietetycy kliniczni, psychodietetycy, neuropsycholodzy, pedagodzy, terapeuci EMDR, trenerzy TUS, trenerzy mentalni, psychologowie sportu, edukatorzy seksualni, mediatorzy, psycholodzy uzależnień, terapeuci pedagogiczni. Na pewno trafisz pod skrzydła właściwej osoby.

Zaletą naszej oferty jest nie tylko wysoki poziom świadczonych usług oraz dostęp do najlepszych specjalistów w regionie stolicy, a nawet Radomia. Psycholog Spokój w Głowie jest gotów do dawania wsparcia zarówno stacjonarnie, podczas spotkań „face to face”, jak również zdalnie, na odległość, korzystając z komunikatorów takich jak Skype lub Messenger.

Czy warto przyjeżdżać z Radomia do psychologa pod Warszawą?

Na pewno zadajesz sobie to pytanie. Ale wiesz przecież, jaka jest na nie odpowiedź! Jeżeli w swoich okolicach do tej pory nie znalazłeś specjalisty, który pomógłby skutecznie Tobie lub bliskiej Ci osobie, to szkoda tracić czas. Ten jest niezwykle cenny w przypadku stawiania diagnoz i wdrażania leczenia. Uczula na to zwłaszcza psycholog dziecięcy. Założycielka i dyrektor poradni Spokój w Głowie Monika Chrapińska-Krupa to psycholog dziecięcy oraz psychoterapeuta występująca w wielu programach telewizyjnych w roli eksperta. (Sprawdź: Monika Chrapińska-Krupa w mediach).

Psycholog dziecięcy Radom

Radom nie znajduje się aż tak daleko od naszej siedziby, żebyś nie mógł do nas przyjechać ze swoją pociechą. Bardzo dobrze oznakowaną, wygodną trasę pokonacie w niecałe 2 godziny samochodem. Do dyspozycji podróżnych pozostaje też komunikacja zbiorowa, tj. pociągi i dalekobieżne autobusy. Warto przynajmniej raz na jakiś czas spotkać się i porozmawiać osobiście.

Zachęcamy, aby pozostawać w stałym kontakcie z psychologiem dziecięcym z Radomia, jeśli tylko zachodzi taka potrzeba. Ciągłość terapii jest kluczowa dla uzyskania jak najlepszych efektów i odczuwania spokoju psychicznego. Rodzice wiedzą wówczas, że nie są ze swoim problemem osamotnieni, a dziecko ma zapewnione kompleksowe wsparcie zarówno od nich, jak również z zewnątrz. Często właśnie to jest kluczem do osiągnięcia harmonii i zrozumienia, rozwikłania problemów trapiących całe rodziny i umożliwia powrót do normalnego, spokojnego życia.

Do psychologa dziecięcego w Radomiu zgłaszani są młodzi pacjenci w każdym wieku. Zarówno przedszkolaki, jak i dzieci w wieku szkolnym czy młodzież mogą skorzystać z fachowej pomocy. Spotkania zawsze przebiegają w przyjaznej, dyskretnej atmosferze pełnej wzajemnego szacunku oraz zrozumienia. To niesłychanie ważne, żeby pacjent poczuł się ważny, akceptowany, miał pewność, że wszystko, co powie zostanie wykorzystane tylko po to, aby pomóc mu w odzyskaniu radości życia. Z naszej poradni wychodzą zupełnie odmienione dzieci. Niektórym wystarcza kilka spotkań, inni potrzebują dłuższych terapii, czasem też wsparcia specjalistycznego od neurologa czy psychiatry. Jednak cel zawsze jest ten sam – pomoc dziecku w powrocie do zdrowia i psychicznej równowagi.

Szukasz psychologa dziecięcego w Radomiu? Sprawdź naszą ofertę. W Spokój w Głowie pracują wyłącznie profesjonaliści, którzy mają odpowiednie kompetencje i doświadczenie, aby pomagać młodym ludziom.

Psychoterapia Radom online – skuteczna alternatywa dla pacjentów z Radomia

Nie masz możliwości, czasu lub chęci do osobistych spotkań? Jest dla Ciebie alternatywna w postaci terapii online. Za pośrednictwem nowoczesnych kanałów kontaktu można połączyć się z psychologiem, a następnie wziąć udział w terapii z włączoną kamerką. Pozwala to na śledzenie nie tylko komunikatów wysyłanych przez pacjenta werbalnie, ale też mowy ciała.

Dlaczego warto skorzystać z takiej formy psychoterapii?

 • Nie tracisz czasu na dojazdy do gabinetu.
 • Spotykasz się z terapeutą, psychoterapeutą przebywając w zaciszu własnego domu, gdzie czujesz się bezpiecznie i swobodnie.
 • Możesz brać regularnie udział w psychoterapii, przeszkodą do odbycia sesji nie jest ani niedyspozycja zdrowotna, ani wyjazd wakacyjny czy służbowy.
 • Do połączenia z terapeutą potrzebujesz tylko urządzenia mobilnego z kamerką i dostępem do Internetu.
 • Wybierasz ofertę poradni psychologicznej, która jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjna, a niekoniecznie najbliżej zlokalizowana.

Szukasz dobrej poradni psychologicznej? Radom i inne polskie miasta mają niekoniecznie tak rozbudowaną ofertę, jak stolica. Dlatego, jeżeli w Twojej okolicy nie ma psychologa ze specjalizacją, jaka Cię interesuje lub masz inne, własne powody, by nie szukać pomocy lokalnie, sprawdź nasze usługi. Spokój w Głowie to poradnia, która działa bardzo prężnie. Każdy psycholog ma własną specjalizację, jest empatyczny, dyskretny, nastawiony wyłącznie na rozwiązywanie problemów swoich pacjentów. Na pewno poczujesz się u nas dobrze i bezpiecznie już od pierwszego spotkania – wirtualnego lub w poradni.

Sprawdź nas: