Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Psycholog Radzymin

Dlaczego my?

Spokój w Głowie to poradnia psychologiczna z placówkami w Wołominie i w Warszawie, w której pracują specjaliści z bogatym doświadczeniem w różnych obszarach psychologii. Oferujemy profesjonalną pomoc osobom w kryzysach życiowych, sytuacjach stresowych i różnych problemach psychologicznych.

Specjaliści, którym możesz zaufać

Założycielka poradni Monika Chrapińska-Krupa jest psychologiem i psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem. Jest znaną ekspertką w dziedzinie psychologii. Wystąpiła w wielu programach telewizyjnych i stale jest zapraszana przez wiele programów TV do komentowania, udzielania porad oraz opinii z zakresu psychologii.

 

W naszej poradni nie znajdziesz przypadkowych osób. Wszyscy specjaliści, którzy tu pracują, to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie. Chętnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, aby jak najlepiej realizować się w zawodzie i pomagać swoim pacjentom.

Dlaczego warto nam zaufać?

Spokój w głowie to miejsce, w którym będziesz w stanie przezwyciężyć swoje trudności lub poradzić sobie z nimi konstruktywnie. W naszej poradni:

 • znajdziesz doświadczonych specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego;
 • możesz liczyć na kompleksową pomoc wykwalifikowanej kadry;
 • skorzystasz m.in. z terapii rodzinnej, terapii par, konsultacji z neuropsychologiem, dietetykiem klinicznym, psychologiem dziecięcym, psychotraumatologiem, seksuologiem, mediatorem;
 • odnajdziesz spokój i zrozumienie;

Wysoka jakość

O wysokiej jakości naszych usług świadczą także pozytywne opinie pacjentów w znanych serwisach internetowych (Google, Znany Lekarz, Booksy). Zapoznaj się z nimi poniżej.

Opinie

5/521 opinii

Warszawa

Zobacz opinie
4,8/5153 opinie

Wołomin

Zobacz opinie
5,0/539 opinii

Zobacz opinie
4,96/51128 opinii

Zobacz opinie

Psycholog Radzymin

Psycholog Radzymin – sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Potrzebujesz wsparcia? Nie radzisz sobie ze stresem? Przytłaczają Cię problemy życia codziennego? Psycholog dla mieszkańców Radzymina, którego znajdziesz w naszej poradni psychologicznej Spokój w głowie, pomoże w pokonaniu różnorodnych problemów zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku w każdym wieku. Jeśli chcesz poznać metody, dzięki którym pokonasz lęki, słabości, a jednocześnie odzyskasz radość życia, poradnia psychologiczna, którą prowadzi psycholog Monika Chrapińska-Krupa, to miejsce, w którym znajdziesz pomocną dłoń.

Poradnia psychologiczna dla dzieci i dorosłych z Radzymina

Jako doświadczony psycholog, psychoterapeuta, wraz z zespołem specjalistów pomagam:

 • dorosłym,
 • dzieciom w każdym wieku oraz ich rodzicom.

Jak wygląda pomoc psychologiczna świadczona przez naszych specjalistów? W razie problemów nasza poradnia psychologiczna dla mieszkańców Radzymina oferuje konsultację psychologiczną w zakresie różnorodnych problemów. Jeśli podczas konsultacji okaże się, że zaburzenie wymaga dłuższej pracy, psycholog z naszej poradni proponuje psychoterapię, która ma na celu poznanie przyczyn zaburzeń, zmianę sposobu myślenia i w konsekwencji pokonanie problemów. Celem zawsze jest poprawa komfortu życia. Psycholodzy z naszej poradni pracują na podstawie różnych nurtów terapii, dzięki czemu są w stanie dopasować metodę do konkretnego pacjenta i jego potrzeb.

Psycholog dziecięcy Radzymin – pomocna dłoń dla najmłodszych i ich rodziców

Nie tylko osoby dorosłe cierpią na zaburzenia związane z psychiką. Również u dzieci pojawiają się różnego rodzaju problemy, z którymi rodzice nie są w stanie poradzić sobie samodzielnie. Wówczas istotna będzie pomoc psychologiczna. Psycholog dziecięcy koło Radzymina, opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu zdobywanemu we współpracy z setkami pacjentów, jest w stanie skutecznie szukać przyczyn problemów i je wyeliminować. Poradnia psychologiczna w pobliżu Radzymina to miejsce, w którym pomoc otrzymają wszystkie dzieci niezależnie od wieku. Każdy psycholog dziecięcy pracujący w naszym gabinecie pomaga w razie:

Nasza poradnia psychologiczna oferuje także pomoc psychologiczną dla młodzieży. Psycholog dla młodzieży, mający odpowiednie podejście do zbuntowanego nastolatka, pomaga w przypadku:

Psycholog Radzymin – kiedy się skonsultować?

Prywatna pomoc psychologiczna dla osób z Radzymina to wsparcie nie tylko w sytuacjach kryzysowych czy długotrwałych zaburzeń. Dlatego też poradnia psychologiczna Spokój w głowie dla mieszkańców Radzymina oferuje konsultacje psychologiczne:

dla dzieci:

 • których rodzice są w trakcie rozwodu lub po rozwodzie,
 • które zmagają się z problemami w szkole,
 • które mają trudności z nauką i przyswajaniem wiedzy,

dla dorosłych, którzy:

 • nie radzą sobie ze stresem,
 • doświadczają trudnej sytuacji życiowej – utraty bliskiej osoby, zwolnienia z pracy,

dla kobiet

 • które zmagają się z depresją poporodową.

Psychoterapia Radzymin – dla dzieci i dorosłych

Psycholog zalecił Ci wizytę u psychoterapeuty? Nie masz się czego obawiać! Psychoterapia dla osób z Radzymina to sposób na wzrost komfortu i jakości życia. Regularne spotkania ze specjalistą pozwalają uporać się z towarzyszącymi nam lękami, depresją, brakiem pewności siebie i poczucia własnej wartości, stresem czy traumatycznymi przeżyciami. Przeznaczona dla osób z Radzymina psychoterapia prowadzona jest w różnych nurtach, dopasowanych indywidualnie do problemu, z którym zmaga się dana osoba. Dobry psychoterapeuta pomoże zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Psychoterapia pozwala zmienić sposób postrzegania innych ludzi, samego siebie i otaczającego nas świata oraz sytuacji, które nas spotykają na co dzień. Odwiedź nasz gabinet psychoterapii i pozwól sobie pomóc.

Psychoterapia Radzymin

Czujesz, że Twoje życie wymyka się spod kontroli? Jesteś wyobcowany, smutny, czujesz się źle (fizycznie i psychicznie), tracisz zainteresowanie sprawami innych, a dotychczasowe pasje usuwasz w cień? Chcesz odzyskać utraconą radość, odczuwać satysfakcję i spokój, ale stale dręczą Cię obawy, złe myśli i toksyczne wspomnienia? Jest bardzo wiele powodów, aby rozpocząć psychoterapię w pobliżu Radzymina, która pomoże Ci uporządkować wiele spraw i znaleźć ujście dla trudnych, negatywnych emocji. Specjalista pokaże Ci, jak sobie z nimi radzić, ale wcześniej skoncentruje całą swoją uwagę i wysiłki, aby:

 • poznać cię lepiej,
 • dowiedzieć się jak najwięcej o twojej przyszłości, co jest często kluczowe w zlokalizowania momentu przełomowego i naprawienia go,
 • pomóc ci w odzyskaniu komfortu i spokoju życia, które wiedziesz obecnie.

Psychoterapia niedaleko Radzymina jest odpowiednia dla wszystkich – bez względu na wiek, płeć, problemy z jakimi borykają się pacjenci. W Spokój w Głowie odnajdują oni harmonię, otrzymują niezbędne wsparcie i doświadczają ogromu zrozumienia, empatii, a to wszystko w dyskretnej atmosferze.

Psycholog Monika Chrapińska-Krupa – zaufaj mojemu doświadczeniu!

Jako psycholog stale poszerzam swoje umiejętności, uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i kursach. Jestem certyfikowanym:

 • praktykiem oraz Trenerem Treningu Zastępowania Agresji,
 • psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym.

Pracuję w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej zarówno z dziećmi, jak i osobami dorosłymi. Zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz umawiania wizyt w gabinecie poprzez kalendarz online.

 

Monika Chrapińska-Krupa

Sprawdź: