Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Psycholog Rembertów

Dlaczego my?

Spokój w Głowie to poradnia psychologiczna z placówkami w Wołominie i w Warszawie, w której pracują specjaliści z bogatym doświadczeniem w różnych obszarach psychologii. Oferujemy profesjonalną pomoc osobom w kryzysach życiowych, sytuacjach stresowych i różnych problemach psychologicznych.

Specjaliści, którym możesz zaufać

Założycielka poradni Monika Chrapińska-Krupa jest psychologiem i psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem. Jest znaną ekspertką w dziedzinie psychologii. Wystąpiła w wielu programach telewizyjnych i stale jest zapraszana przez wiele programów TV do komentowania, udzielania porad oraz opinii z zakresu psychologii.

 

W naszej poradni nie znajdziesz przypadkowych osób. Wszyscy specjaliści, którzy tu pracują, to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie. Chętnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, aby jak najlepiej realizować się w zawodzie i pomagać swoim pacjentom.

Dlaczego warto nam zaufać?

Spokój w głowie to miejsce, w którym będziesz w stanie przezwyciężyć swoje trudności lub poradzić sobie z nimi konstruktywnie. W naszej poradni:

 • znajdziesz doświadczonych specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego;
 • możesz liczyć na kompleksową pomoc wykwalifikowanej kadry;
 • skorzystasz m.in. z terapii rodzinnej, terapii par, konsultacji z neuropsychologiem, dietetykiem klinicznym, psychologiem dziecięcym, psychotraumatologiem, seksuologiem, mediatorem;
 • odnajdziesz spokój i zrozumienie;

Wysoka jakość

O wysokiej jakości naszych usług świadczą także pozytywne opinie pacjentów w znanych serwisach internetowych (Google, Znany Lekarz, Booksy). Zapoznaj się z nimi poniżej.

Opinie

5/521 opinii

Warszawa

Zobacz opinie
4,8/5153 opinie

Wołomin

Zobacz opinie
5,0/539 opinii

Zobacz opinie
4,96/51128 opinii

Zobacz opinie

Psycholog Rembertów

Psycholog Rembertów – sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Szukasz osoby, która pomoże Ci uporać się z problemami natury emocjonalnej? Chcesz przepracować traumę z przeszłości, aby znów cieszyć się pełnią życia? A może próbujesz naprawić swój związek z partnerem czy relację z dziećmi? Jest wiele sytuacji, z którymi można zgłosić się do psychologa koło Rembertowa, oczekując dyskretnej, profesjonalnej i skutecznej pomocy. Specjalista nie ocenia, nie krytykuje, jest wsparciem, powiernikiem, a także profesjonalistą, który wyposaży Cię w odpowiednie narzędzia.

Psycholog Rembertów

Nasza poradnia psychologiczna w pobliżu Rembertowa jest miejscem, gdzie pacjenci odnajdują spokój, a w wielu przypadkach uczą się funkcjonowania na nowo – w rodzinie, w pracy, w społeczeństwie. Na swoim koncie mamy wiele zakończonych z sukcesem psychoterapii, dlatego skontaktuj się z nami, aby porozmawiać. Postaramy się wspólnie wypracować rozwiązania, które pomogą Ci w odzyskaniu psychicznej równowagi.

Profesjonalna pomoc psychologiczna niedaleko Rembertowa

Choć nasza poradnia psychologiczna mieści się w Wołominie i w Warszawie, to zatrudnieni tu specjaliści są do dyspozycji wszystkich osób potrzebujących profesjonalnego wsparcia w psychoterapii. Rembertów to jeden z obszarów, gdzie aktywnie działamy na rzecz osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Mamy kwalifikacje, aby leczyć pacjentów w każdym wieku, dopasowując sposób prowadzenia terapii do możliwości i kompetencji naszych podopiecznych. Dobry psycholog dziecięcy koło Rembertowa pomaga przejść przez trudny okres dojrzewania, z kolei terapeuta oferujący pomoc psychologiczną dla dorosłych organizuje sesje solo, dla par i grupowe. Mamy wiele propozycji i form wsparcia dla naszych pacjentów. Jeżeli czujesz, że nie jesteś w stanie poradzić sobie sam – skorzystaj z naszego doświadczenia.

Psychoterapia Rembertów – dlaczego my?

Spokój w głowie to poradnia psychologiczna, która w Rembertowie i okolicach znana jest z profesjonalnego podejścia do problemów zgłaszanych przez pacjentów. Pracują u nas wykwalifikowani specjaliści, którzy prowadzą psychoterapię, warsztaty, konsultacje stacjonarnie i online. Do każdej odwiedzającej nas osoby podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem, zapewniając:

 • maksymalną dyskrecję,
 • indywidualne traktowanie,
 • leczenie dopasowane do skali problemu, potrzeb, oczekiwań,
 • dostęp do najskuteczniejszych technik terapeutycznych w nurcie poznawczo-behawioralnym, integracyjnym, EMDR,
 • całkowitą poufność,
 • przyjazną atmosferę wolną od oceniania, za to sprzyjającą zwierzeniom, rozmowom, szczerym wyznaniom.

Pracujący u nas terapeuci, tacy jak psycholog dziecięcy to osoby wyspecjalizowane w radzeniu sobie z problemami i emocjami nastolatków. Już nawet kilkuletnie dzieci mogą potrzebować konsultacji z ekspertem, aby można było ocenić czy ich rozwój emocjonalny przebiega prawidłowo. Z każdym zmartwieniem, jako rodzic lub opiekun młodego człowieka możesz zgłosić się do naszego gabinetu psychologicznego. Rembertów i okolice to miejsca, skąd pochodzi wielu naszych pacjentów.

Psycholog dziecięcy Rembertów – kiedy się zgłosić?

Dzięki temu, że zatrudniamy wielu specjalistów psychologów z różnych dziedzin, możemy nieść kompleksową pomoc naszym pacjentom. W zakresie naszych kompetencji leży przede wszystkim pomoc dzieciom, młodzieży, osobom dorosłym, parom, rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji i niekoniecznie są w stanie same uporać się z problemami. Argumentami przemawiającymi za umówieniem wizyty w poradni psychologicznej Spokój w głowie niedaleko Rembertowa są przede wszystkim:

 • nieprzepracowane traumy z przeszłości, które utrudniają lub całkowicie uniemożliwiają normalne funkcjonowanie obecnie,
 • trudne losowe zdarzenia, pozostawiające żal, ból, rozczarowanie. To przede wszystkim śmierć bliskiej osoby, rozwód, utrata pracy,
 • zachowania kompulsywne, depresyjne, związane z zaburzeniami odżywianiaatakami paniki, stresem, które są efektem nabytych lub wrodzonych dysfunkcji.

Każda sytuacja sprawiająca, że nie radzisz sobie z przeżywaniem własnych emocji, czujesz się źle, tracisz chęć i energię do życia (albo obserwujesz takie niepokojące zmiany u bliskiej osoby) powinny wzmóc Twoją czujność. Szybka reakcja i rozpoczęcie psychoterapii pozwalają w szybkim przepracowaniu stresów i dają siłę do zmian. Nie warto zwlekać z decyzją o specjalistycznej konsultacji – pierwsze spotkanie, rozmowa, wywiad przeprowadzony online lub na żywo nie są zobowiązujące, a mogą sprawić, ze spojrzysz na swoje zmartwienia z dystansu i nabierzesz nowej perspektywy.

Poradnia psychologiczna dla osób z Rembertowa

Jeśli nadal masz wątpliwości – np. zastanawiasz się:

 • czy w ogóle Tobie lub Twojemu dziecku potrzebny jest psycholog,
 • czy współpraca z nami będzie dobrym rozwiązaniem,
 • jak będzie wyglądało spotkanie i czy trzeba się na nie jakoś przygotować,

zadzwoń, napisz lub zarezerwuj wizytę przez kalendarz online. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Krótka rozmowa pozwoli Ci uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Pamiętaj też, że praca z psychologiem zawsze rozpoczyna się od wstępnej konsultacji psychologicznej– dzięki temu możemy ukierunkować ją tak, abyś osiągnął swoje cele.

Umów się na pierwsze spotkanie. Serdecznie zapraszamy.

Monika Chrapińska-Krupa z zespołem