Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Psycholog Zielonka

Dlaczego my?

Spokój w Głowie to poradnia psychologiczna z placówkami w Wołominie i w Warszawie, w której pracują specjaliści z bogatym doświadczeniem w różnych obszarach psychologii. Oferujemy profesjonalną pomoc osobom w kryzysach życiowych, sytuacjach stresowych i różnych problemach psychologicznych.

Specjaliści, którym możesz zaufać

Założycielka poradni Monika Chrapińska-Krupa jest psychologiem i psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem. Jest znaną ekspertką w dziedzinie psychologii. Wystąpiła w wielu programach telewizyjnych i stale jest zapraszana przez wiele programów TV do komentowania, udzielania porad oraz opinii z zakresu psychologii.

 

W naszej poradni nie znajdziesz przypadkowych osób. Wszyscy specjaliści, którzy tu pracują, to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie. Chętnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, aby jak najlepiej realizować się w zawodzie i pomagać swoim pacjentom.

Dlaczego warto nam zaufać?

Spokój w głowie to miejsce, w którym będziesz w stanie przezwyciężyć swoje trudności lub poradzić sobie z nimi konstruktywnie. W naszej poradni:

 • znajdziesz doświadczonych specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego;
 • możesz liczyć na kompleksową pomoc wykwalifikowanej kadry;
 • skorzystasz m.in. z terapii rodzinnej, terapii par, konsultacji z neuropsychologiem, dietetykiem klinicznym, psychologiem dziecięcym, psychotraumatologiem, seksuologiem, mediatorem;
 • odnajdziesz spokój i zrozumienie;

Wysoka jakość

O wysokiej jakości naszych usług świadczą także pozytywne opinie pacjentów w znanych serwisach internetowych (Google, Znany Lekarz, Booksy). Zapoznaj się z nimi poniżej.

Opinie

5/521 opinii

Warszawa

Zobacz opinie
4,8/5153 opinie

Wołomin

Zobacz opinie
5,0/539 opinii

Zobacz opinie
4,96/51128 opinii

Zobacz opinie

Psycholog Zielonka – sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Poradnia psychologiczna Spokój w głowie dla osób z Zielonki to gwarancja skutecznej pomocy w trudnych sytuacjach. Poradnia psychologiczna, prowadzona przez Monikę Chrapińską-Krupa, oferuje zarówno konsultacje psychologiczne, jak i psychoterapię dla dorosłych i dzieci. Skuteczna pomoc psychologiczna, którą świadczy doświadczony psycholog z indywidualnym podejściem do pacjenta, to szansa na lepsze i bardziej świadome życie, przekonaj się o tym sam!

Pomoc psychologiczna dla osób z Zielonki

Współczesne tempo życia nie sprzyja równowadze psychicznej, dlatego też wiele osób zmaga się z różnorodnymi problemami. Już u dzieci mogą pojawić się zaburzenia związane z funkcjonowaniem w grupie rówieśników. Jeśli zatem nie potrafisz sobie poradzić ze stresem, cierpisz na nadmierne lęki i fobie, psycholog psychoterapeuta z pewnością pomoże Ci poznać przyczynę zaburzeń. Rozpoznanie źródła problemu to pierwszy krok na drodze do sukcesu. Poradnia psychologiczna obok Zielonki Spokój w głowie oraz zatrudnieni w niej psycholodzy z pewnością Ci w tym pomogą. Pracujemy w różnych nurtach, dostosowujemy metody terapii do konkretnych oczekiwań i potrzeb. Każdy psycholog zapewnia odpowiednie podejście do dzieci i młodzieży, jest empatyczny, nie ocenia, ale zadaje liczne pytania i udziela skutecznych porad.

Psycholog dziecięcy Zielonka – zaufaj pomocy eksperta!

Jako prywatny psycholog młodzieżowy pracuję również z najmłodszymi pacjentami z Zielonki. Wspomagam rodziców w pracy nad takimi problemami, jak:

W moim gabinecie psychoterapii i pomocy psychologicznej oferujemy także konsultacje, w trakcie których można porozmawiać z nami o nurtującym problemie i wspólnie zdecydować o rozpoczęciu terapii. Konsultacje psychologiczne mogą dotyczyć:

 • reakcji dziecka na rozwód rodziców,
 • zazdrości o rodzeństwo,
 • zamartwiania się,
 • niestosowania się do norm i zasad w domu oraz w szkole.

Psycholog dziecięcy Zielonka – psycholog dla młodzieży

Poradnia psychologiczna Spokój w głowie oferuje także pomoc psychologiczną dla młodzieży z Zielonki zmagającej się z zaburzeniami depresyjnymi, nadmierną agresją, atakami paniki.

Psycholog Zielonka – odmień swoje życie z psychologiem!

Cierpisz na depresję? Szukasz pomocy w walce z zaburzeniami osobowości? Chcesz pozbyć się zaburzeń lękowych i trudności w relacjach? Jako psycholog dla osób dorosłych z Zielonki wraz z zespołem specjalistów zapewniam pomoc psychologiczną w każdej sytuacji. Współpracuję także z pacjentami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania (ortoreksja, anoreksja, bigoreksja, bulimia). Nie zostawię żadnego pacjenta z problemem, dbam o odpowiednią atmosferę w trakcie spotkać i tego samego wymagam od pracujących w moim gabinecie psychologów. Wykazuję się empatią, zrozumieniem, nie oceniam pacjentów i ich problemów. Próbuję wspólnie znaleźć źródło zaburzeń, rozpoznać i je, by poprawić komfort i jakość życia.

Zmagasz się z problemami? Skorzystaj z psychoterapii w Zielonce!

Środowisko, w którym się wychowujemy, i osoby, z którymi przebywamy, znacząco wpływają na sposób postrzegania przez nas świata zewnętrznego oraz sytuacji, które nas spotykają. Znane nam mechanizmy często są niewłaściwe i mogą prowadzić do zaburzeń, takich jak lęki, brak umiejętności radzenia sobie ze stresem, nadmiernego przejmowania się opinią innych ludzi, braku pewności siebie. By zmienić schemat myślenia, potrzebna jest psychoterapia. Doświadczony, dobry psychoterapeuta pomoże nam wypracować nowe sposoby reakcji oraz przekształcić niewłaściwe mechanizmy na te prawidłowe. Prowadzona w poradni psychologicznej obok Zielonki psychoterapia indywidualna przeznaczona jest zarówno dla dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. Może odbywać się w różnorodnych nurtach – między innymi poznawczo-behawioralnym. Nasz gabinet psychoterapii jest otwarty na każdego – pomagamy osobom z depresją, nerwicą, lękami, wspomagając leczenie farmakologiczne u psychiatry.

Psychoterapia Zielonka

Odczuwasz zmęczenie życiem, niezadowolenie ze swojej pracy, czujesz się samotny, niezrozumiany, odrzucony? A może Twoje myśli kręcą się wokół samookaleczania, poczucia zagrożenia, a nawet samobójstwa? Masz nieprzepracowane traumy z przeszłości, przez które dzisiaj nie potrafisz nikomu zaufać, stronisz od ludzi i wybierasz samotność, choć nie zawsze Cię ona uszczęśliwia?

Psychoterapia w pobliżu Zielonki to sposób na naprawienie swojego życia – odzyskanie radości, spokoju, harmonii. To także okazja to tego, aby przepracować traumy z przeszłości. Najczęściej jest to śmierć bliskiej osobyrozwódzdrada, udział w wypadku komunikacyjnym, utrata pracy, bankructwo oraz inne. Dla wielu osób stanowią one trudny do udźwignięcia cios, a nawet sprawiają, że dalsze życie wydaje się nie mieć sensu.

Profesjonalne wsparcie, które otrzymasz podczas indywidualnej lub grupowej psychoterapii w Zielonce pozwoli Ci uporać się z trudnymi przeżyciami i poukładać je w taki sposób, aby nie utrudniały Ci dalszego życia. Chcemy Ci pomóc!

Psycholog Monika Chrapińska-Krupa gwarancją życiowego zadowolenia!

Celem psychoterapii, którą oferuje nasza poradnia psychologiczna dla pacjentów z Zielonki, jest wyeliminowanie problemów i zmiana sposobu myślenia. Moje wieloletnie doświadczenie doceniają zarówno pacjenci, jak i media – wielokrotnie wypowiadałam się jako ekspert w telewizji, dzieląc się wiedzą przede wszystkim z zakresu psychoterapii dzieci. Jako psycholog pracuję pod stałą superwizją, biorę udział w licznych szkoleniach, by poszerzać swoją wiedzę. Śledzę badania naukowe z zakresu psychologii, by następnie wykorzystywać wnioski w swojej pracy terapeutycznej.

Psycholog Zielonka – rezerwacje wizyt

Poradnia psychologiczna Spokój w głowie zapewnia możliwość rezerwacji wizyt online poprzez internetowy kalendarz. Daj sobie pomóc i odwiedź naszą poradnię w Wołominie lub w Warszawie!

 

Monika Chrapińska-Krupa

 

Sprawdź:

Poradnia psychologiczna Zielonka

W okolicach Zielonki poradnia psychologiczna Spokój w głowie słynie z profesjonalnej opieki, jaką otacza swoich pacjentów. Pracuje u nas wykwalifikowany zespół, który ma kompetencje do leczenia zarówno dzieci, jak również młodzieży czy dorosłych. W ten sposób możemy świadczyć kompleksowe usługi związane ze stawianiem diagnoz, planowaniem leczenia oraz wdrażaniem najlepszych terapii. A jeśli chodzi o narzędzia używane do pracy z pacjentami, to najczęściej są nimi:

 • konsultacje psychologiczne i neuropsychologiczne,
 • porady wychowawcze,
 • terapie EMDR,
 • konsultacje z dietetykami,
 • psychoterapie indywidualne i grupowe.

Podczas pierwszej wizyty rozpoznajemy problemy, jakie trapią pacjentów zgłaszających się do poradni psychologicznej blisko Zielonki. Następnie, na podstawie wywiadu, analizy historii choroby oraz własnych obserwacji stawiamy diagnozę. To ona jest podstawą do rozpoczęcia terapii. Regularne spotkania, rozmowy, ćwiczenia, warsztaty oraz inne formy aktywizacji sprawiają, że możemy na bieżąco oceniać postępy naszych podopiecznych i w razie konieczności modyfikować nieco plan leczenia. U nas każdy znajdzie się pod dobrą opieką wykwalifikowanego specjalisty.

Poradnia psychologiczna dla mieszkańców Zielonki i okolic

Nasza poradnia psychologiczna dla mieszkańców Zielonki i okolic zatrudnia tylko najlepszych ekspertów, w tym terapeutów, dietetyków klinicznych, psychodietetyków, psychoterapeutów, pedagogów, psychotraumatologów i innych. Każdy z nich ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, którzy borykają się z rozmaitymi problemami. Dzięki temu, każdy z pacjentów dostaje się pod opiekę specjalisty rozumiejącego jego potrzeby i potrafiącego mu pomóc.

A komu pomagamy? Naszymi pacjentami są osoby w każdym wieku, cierpiące z powodu zaburzeń i chorób wrodzonych oraz nabytych takich jak:

To nie wszystkie problemy, jakie obserwujemy u naszych pacjentów. Jednak mając odpowiednie zaplecze, wiedzę oraz doświadczenie, jesteśmy w stanie skutecznie sobie z nimi poradzić, aby poprawić Twoją jakość życia, komfort oraz poprawić stan zdrowia emocjonalnego. Poradnia psychologiczna Zielonka jest otwarta na wszystkich, którzy potrzebują specjalistycznej pomocy. Świadczymy ją zarówno na żywo w naszych gabinetach, jak również online, aby zadbać o obopólne bezpieczeństwo.

Poradnia psychologiczna Zielonka – kiedy i dlaczego się udać?

Poradnia psychologiczna niedaleko Zielonki jest miejscem bezpiecznym, w którym znajdziesz wsparcie najlepszych terapeutów. Z pacjentami dzielimy się naszą wiedzą na temat jego choroby, tłumaczymy, na czym polega problem i jak zamierzamy go rozwiązać. Nie mamy wątpliwości, że otwarta komunikacja, życzliwość i indywidualne podejście są naszym znakiem rozpoznawczym.

Zastanawiasz się, czy właśnie nadszedł moment, w którym powinieneś poprosić o profesjonalną pomoc? Czasem jesteś w stanie to ocenić sam, czasem to Twoi bliscy muszą Cię zmotywować do podjęcia decyzji o umówieniu wizyty w poradni psychologicznej. Pomagamy wszystkim, dlatego zgłoś się do nas, jeżeli u siebie lub bliskiej osoby zauważysz:

 • niepokojące zmiany w zachowaniu będące efektem traumy, żałoby po stracie bliskiego lub z innych nie zawsze dających się ustalić powodów,
 • odizolowanie od bliskich, zaprzestanie aktywności, rezygnacja ze swojego hobby, pasji, zamknięcie się w domu,
 • problemy z nadużywaniem alkoholu, narkotyków,
 • skłonność do przemocy, agresji (także słownej), szybkie wpadanie w niepohamowany gniew,
 • skłonność do samookaleczania się, rozmów o popełnieniu samobójstwa,
 • utrata kontaktu ze światem rzeczywistym na korzyść spędzania czasu w sieci.

Wszystkie zachowania, które odbiegają od normy i są diametralnie różne od tych, które do tej pory reprezentowała dana osoba są wskazaniem do szukania pomocy. Jedną z form troski o siebie i bliskich jest umówienie wizyty w poradni psychologicznej w pobliżu Zielonki i spotkanie z terapeutą.