Poradnia w Wołominie

Poniedziałek - Piątek, od 8:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 19:00
Niedziela, od 8:00 do 16:00 (od 1.09.)
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro

Poradnia Warszawa Białołęka

Poniedziałek - Piątek, od 9:00 do 21:00
Sobota, od 8:00 do 16:00
ul. Mochtyńska 65, 03-289 Warszawa

Poradnia w Wołominie

Poradnia Warszawa Białołęka

Psycholog Ząbki

Dlaczego my?

Spokój w Głowie to poradnia psychologiczna z placówkami w Wołominie i w Warszawie, w której pracują specjaliści z bogatym doświadczeniem w różnych obszarach psychologii. Oferujemy profesjonalną pomoc osobom w kryzysach życiowych, sytuacjach stresowych i różnych problemach psychologicznych.

Specjaliści, którym możesz zaufać

Założycielka poradni Monika Chrapińska-Krupa jest psychologiem i psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem. Jest znaną ekspertką w dziedzinie psychologii. Wystąpiła w wielu programach telewizyjnych i stale jest zapraszana przez wiele programów TV do komentowania, udzielania porad oraz opinii z zakresu psychologii.

 

W naszej poradni nie znajdziesz przypadkowych osób. Wszyscy specjaliści, którzy tu pracują, to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie. Chętnie poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, aby jak najlepiej realizować się w zawodzie i pomagać swoim pacjentom.

Dlaczego warto nam zaufać?

Spokój w głowie to miejsce, w którym będziesz w stanie przezwyciężyć swoje trudności lub poradzić sobie z nimi konstruktywnie. W naszej poradni:

 • znajdziesz doświadczonych specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego;
 • możesz liczyć na kompleksową pomoc wykwalifikowanej kadry;
 • skorzystasz m.in. z terapii rodzinnej, terapii par, konsultacji z neuropsychologiem, dietetykiem klinicznym, psychologiem dziecięcym, psychotraumatologiem, seksuologiem, mediatorem;
 • odnajdziesz spokój i zrozumienie;

Wysoka jakość

O wysokiej jakości naszych usług świadczą także pozytywne opinie pacjentów w znanych serwisach internetowych (Google, Znany Lekarz, Booksy). Zapoznaj się z nimi poniżej.

Opinie

5/521 opinii

Warszawa

Zobacz opinie
4,8/5153 opinie

Wołomin

Zobacz opinie
5,0/539 opinii

Zobacz opinie
4,96/51128 opinii

Zobacz opinie

Psycholog Ząbki – sprawdź jak możemy Ci pomóc!

Wyrozumiały i godny zaufania terapeuta to szansa na znaczącą poprawę komfortu życia. Realne wsparcie dla pacjentów z Ząbek świadczy psycholog i psychoterapeuta Monika Chrapińska-Krupa, prowadząc gabinet psychologiczny dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wraz z zespołem specjalistów oferuje konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię, dzięki której wspólnie z pacjentem rozpoznaje źródło problemów i szuka sposobów radzenia sobie z nimi.

Najlepszy psycholog łączy przyjazną atmosferę i doświadczenie

Poradnia psychologiczna Spokój w głowie, w której oferuję konsultacje oraz psychoterapię dla dzieci, młodzieży i dorosłych, zapewnia również wsparcie dla pacjentów z Ząbek. Przyjazna atmosfera, pełna wzajemnego zaufania i zrozumienia, pozwala pacjentom otworzyć się i podzielić problemami z psychologiem i psychoterapeutą. Pomoc psychologiczna, którą świadczę wraz z zespołem specjalistów z zakresu psychoterapii osób dorosłych i dzieci, jest dopasowana do potrzeb i oczekiwań konkretnej osoby. W zależności od konkretnego przypadku pracujemy w różnych nurtach psychologicznych, gwarantując kompleksowe wsparcie i indywidualne podejście do zaburzeń.

Psycholog Ząbki – kiedy warto poprosić psychologa o pomoc?

Nie tylko poważne zaburzenia, takie jak depresja, warto skonsultować z psychologiem. Również z pozoru mniej groźne zaburzenia mogą znacząco obniżać komfort życia, a także sprawiać, że unikamy kontaktu z ludźmi, nie potrafimy się otworzyć na zmiany lub nowe relacje. Dlatego też jako prywatny psycholog pomagam osobom dorosłym w uporaniu się:

 • zaburzeniami lękowymi (hipochondria, fobie, nadmierne zamartwianie się),
 • z trudnościami w nawiązywaniu relacji i kontaktach z ludźmi,
 • z depresją poporodową,
 • ze śmiercią bliskiej osoby,
 • z utratą pracy,
 • z nadmiernym stresem w życiu prywatnym i zawodowym,
 • zaburzeniami odżywiania (ortoreksja, anoreksja, bigoreksja, bulimia).

Psycholog dziecięcy Ząbki

Nie tylko dorośli zmagają się z problemami natury mentalnej. Jako psycholog młodzieżowy, prowadzący gabinet psychologiczny dla osób z Ząbek, przyjmuję pacjentów od wieku 3 lat. Prowadzę konsultacje i psychoterapię, pomagając rodzicom w rozwiązywaniu różnorodnych trudności, m.in. z:

 • nadmierną agresją i nadpobudliwością,
 • problemach z koncentracją i nauką,
 • negowaniem szkoły,
 • zaburzeniach odżywiania (odmawianie jedzenia bądź nadmierne objadanie),
 • problemach z wydalaniem,
 • zazdrością o rodzeństwo

i wieloma innymi zaburzeniami.

Psychoterapia Ząbki – w czym może Ci pomóc?

Psycholog uprawniony jest do oceny Twojego stanu mentalnego i skierowania Cię na dalsze leczenie – do psychiatry lub psychoterapeuty. Czasem psycholog to także psychoterapeuta – część osób po ukończeniu studiów psychologicznych odbywa szkołę terapeutyczną, która uprawnia do prowadzenia psychoterapii. Psychoterapeuta pracuje pod stałą superwizją, co oznacza, że konsultuje napotykane w pracy z pacjentami problemy z bardziej doświadczonym specjalistą. Psychoterapia w pobliżu Ząbek prowadzona jest w różnych nurtach, dostosowanych do indywidualnych problemów pacjenta. W nurcie poznawczo-behawioralnym wspomaga się leczenie depresji, a psychoterapia indywidualna pomaga osobom z Ząbek uporać się z lękami czy nerwicą. Celem proponowanej pacjentom z Ząbek psychoterapii, którą zapewnia nasz gabinet psychoterapii, jest zmiana sposobu myślenia, a następnie funkcjonowania pacjenta. Zazwyczaj dobry psychoterapeuta jest bezstronnym słuchaczem i przewodnikiem, który zadaje odpowiednie pytania i w ten sposób wpływa na mechanizmy myślowe pacjentów. Zmiana postrzegania świata powoduje z kolei, że pacjenci uczą się funkcjonować na nowo, bez niewłaściwych i zniekształconych schematów. Psychoterapia często jest stosowana równolegle z leczeniem farmakologicznym pod okiem psychiatry. Jeśli poszukujesz psychoterapeuty w okolicach Ząbek dla dorosłych, dzieci i młodzieży, zapraszamy do kontaktu.

Poradnia psychologiczna Ząbki

Poradnia psychologiczna Spokój w głowie dla pacjentów z Ząbek to miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze rozwiążesz problemy własne lub swojego dziecka. Otrzymasz profesjonalną pomoc, dowiesz się, jak pracować nad emocjami i jak radzić sobie z różnorodnymi zaburzeniami, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Dzięki uczestnictwu w różnorodnych szkoleniach z zakresu psychologii i psychoterapii podnoszę swoje kwalifikacje, na bieżąco śledzę najnowsze badania naukowe, zapewniając pacjentom pomoc psychologiczną na najwyższym poziomie. Potwierdzeniem moich wysokich kompetencji zawodowych mogą być:

 • liczne wyróżnienia od pacjentów z Ząbek i innych miejscowości, którzy skorzystali z psychoterapii oferowanej przez gabinet psychologiczny Spokój w głowie,
 • zaproszenia do udziału w programach telewizyjnych jako ekspert z zakresu psychologii, zwłaszcza psychologii dziecięcej.

Przekonaj się, że poradnia psychologiczna Spokój w głowie naprawdę pozwoli Ci odzyskać równowagę. Zapraszam pacjentów z Ząbek do rezerwacji wizyt przez Internet oraz kontaktu telefonicznego.

 

Sprawdź:

Poradnia psychologiczna Ząbki – dzieci, młodzież, dorośli

Uwarunkowania genetyczne, trudne życiowe doświadczenia, traumatyczne przeżycia… jest wiele przyczyn wpływających na pogorszenie stanu psychicznego pacjenta i odbierających mu radość życia. Jeżeli odczuwasz zmiany, z którymi trudno się pogodzić i poradzić sobie samodzielnie albo widzisz niepokojące zachowanie u bliskiej Ci osoby – nie czekaj. Zadzwoń lub napisz, aby umówić się na konsultację w poradni psychologicznej w pobliżu Ząbek.

Spokój w głowie to poradnia psychologiczna, w której leczone są osoby dorosłe, młodzież i dzieci. Z maksymalnym zaangażowaniem, profesjonalizmem oraz empatią są otaczani opieką, jakiej potrzebują, aby poczuć się pewniej w walce ze swoimi demonami. Jesteśmy tu, aby Ci w tym pomóc!

Poradnia psychologiczna dla mieszkańców Ząbek i okolic

Do naszej poradni psychologicznej w okolicach Ząbek z prośbą o pomoc zwracają się osoby starsze, dorośli, a także młodzież w wieku szkolnym i dzieci. W imieniu najmłodszych pacjentów o wsparcie proszą opiekunowie, którzy zauważyli niepokojące zmiany w zachowaniu podopiecznych, nie umieją znaleźć ich przyczyny ani odbudować zerwanych więzów rodzinnych. Dla wszystkich cierpiących z powodu zaburzeń psychicznych i emocjonalnych przygotowaliśmy bogatą ofertę leczniczą. W ramach usług świadczonych przez poradnię psychologiczną dla mieszkańców Ząbek i okolic jest:

 • psychologia dziecięca,
 • pomoc psychologiczna dla dorosłych,
 • pomoc psychologiczna dla młodzieży,
 • psychoterapia dorosłych, dzieci i nastolatków,
 • terapia małżeńska,
 • terapia indywidualna i grupowa,
 • sesje psychologiczne online.

Psycholog Ząbki – zaufaj naszemu doświadczeniu!

Nasi specjaliści obejmą Ciebie lub bliską Ci osobę profesjonalną opieką, gwarantując maksymalną dyskrecję. To sprawia, że zaufały nam setki pacjentów, którzy z powodzeniem ukończyli u nas terapię leczenia zaburzeń o rozmaitym podłożu.

Zajmujemy się terapią i rozwiązywaniem takich problemów jak:

 • zaburzenia lękowe,
 • zaburzenia odżywiania,
 • depresja,
 • zespół Aspergera,
 • stany wzmożonej agresji słownej i fizycznej,
 • ataki paniki
 • hipochondria
 • nerwica natręctw

Oraz wiele innych, które uniemożliwiają Ci normalne funkcjonowanie. Podczas zajęć mierzymy się z problemem i tym, co go wywołało. Uczymy, jak radzić sobie w sytuacji napięcia, gdzie szukać pomocy w chwilach słabości. Wyposażamy pacjentów w narzędzia, które pozwalają im radzić sobie samodzielnie w świecie już po zakończeniu leczenia. To bardzo ważne, abyś otrzymał nie tylko doraźną pomoc, która pozwoli przetrwać rozstanie z ukochaną osobą, śmierć w rodzinie, utratę pracy czy inne tragedie osobiste. Naszym celem jest przygotowanie Cię do zmierzenia się ze światem realnym i zrobienia tego w najlepszy możliwy sposób.

Kiedy i dlaczego odwiedzić poradnię psychologiczną?

Do poradni psychologicznej niedaleko Ząbek możesz zgłosić się w dowolnym momencie, gdy poczujesz potrzebę zasięgnięcia profesjonalnej opinii psychologicznej. Najczęściej niepokojącymi sygnałami, które mogą świadczyć o zaburzeniach są:

 • niekontrolowane napady złości, agresji słownej i czynnej,
 • zaburzenia łaknienia objawiając się napadami niekontrolowanego głodu lub przeciwnie – odmawianiem jedzenia,
 • izolowanie się od rodziny i bliskich, skupianie się na świecie wirtualnym a nie realnym,
 • trudności adaptacyjne w środowisku szkolnym, pracowniczym,
 • napady paraliżującego lęku,
 • moczenia nocne u dzieci,
 • zachowania antyspołeczne, buntownicze, opozycyjne, roszczeniowe, sprzeciwiające się ogólnie przyjętym normom.

O czym mogą świadczyć takie niepokojące zmiany zachowania? Czasem nie mają konkretnej przyczyny, a czasem powodem są traumatyczne przeżycia, jak odejście partnera, zdrada, utrata pracy, śmierć bliskiej osoby, problemy zdrowotne. Wspieramy osoby zmagające się z zespołem Aspergera, ADHD, autyzmem i opóźnionym rozwojem. Pomagamy zmierzyć się z traumatycznymi przeżyciami, aby nie paraliżowały Cię w działaniach i nie rzutowały na całą przyszłość.

Psycholog Ząbki – specjaliści

Nasz zespół składa się ze specjalistów – psychologów, dietetyków, terapeutów, psychotraumatologów i terapeutów EMDR. Działamy z wykorzystaniem nowoczesnych metod, ale też w dużej mierze bazujemy na terapiach tradycyjnych. Łączymy różne strategie znane i cenione w psychologii oraz psychoterapii, ponieważ zawsze indywidualnie podchodzimy do potrzeb naszych pacjentów.

Prowadzimy konsultacje dla dzieci, młodzieży i dorosłych zarówno w formie stacjonarnej jak również online. To daje dużą swobodę oraz elastyczność w dostępne do terapeuty i pozwala na planowanie sesji w taki sposób, aby pasowały do Twojego harmonogramu dnia.