Poniedziałek - Niedziela, od 8:00 do 21:00
ul. Miła 3, 05-200 Wołomin, 3 piętro
501 775 717Wyślij zapytanieUmów wizytę

Maja Benicka

Psycholog, Psychoterapeuta (w certyfikacji), Seksuolog kliniczny, Trener TUS

Absolwentka Wydziału Psychologii oraz dwuletnich studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej na SWPS w Warszawie w trakcie 4-letniej Certyfikacji z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Prowadzę psychoterapię, poradnictwo psychologiczne i seksuologiczne, a także psychoedukację.

 

Dlaczego warto podjąć ze mną współpracę?

 

Pomagam osobom borykającym się z zaburzeniami nastroju, lękiem społecznym, niskim poczuciem własnej wartości, zaburzeniami lękowymi, doświadczającym kryzysu emocjonalnego, załamania nerwowego, trudności w relacjach, agresji, nadmiernego stresu oraz cierpiących z powodu trudności wewnętrznych i seksuologicznych.

Pracuję z osobami indywidualnymi oraz z parami doświadczającymi trudności związanych z seksualnością, chcących poprawić jakość swojego życia seksualnego oraz osobami, które poszukują rzetelnej wiedzy z zakresu seksualności.

W pracy z Klientem najważniejsze jest dla mnie tworzenie bezpiecznych, pełnych empatii i opartych na aktualnej wiedzy psychologicznej warunków do wprowadzenia zmiany, jakiej dana Osoba potrzebuje.

Wspólny ustalony cel psychoterapii oraz zaangażowana osoba współpracująca to filar, na których staram się opierać każdy proces psychoterapeutyczny.

Spotkania odbywają się w atmosferze bezpiecznej relacji oraz szacunku do przekonań i wartości Pacjenta.

Udzielając profesjonalnego wsparcia stosuję metody o udowodnionej naukowo skuteczności oraz bazuję na doniesieniach z aktualnych badań.

Swoją pracę regularnie poddaje superwizji, która pomaga mi spojrzeć na różne trudności (zarówno swoje jak i pacjentów) z szerszej perspektywy i dzięki temu jeszcze lepiej je zrozumieć.

 

Jeżeli zależy Ci na zrozumieniu, zaufaniu i dyskrecji – zapraszam do współpracy ze mną. Aby umówić się na wizytę zapraszam do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą kalendarza online.